Přejít k hlavnímu obsahu

Influencerky starší 60 let: Dokazují, že věk je jenom číslo. Seznamte se s matkou Elona Muska, Jan de Villeneuve a Lyn Slater

Influencerky starší 60 let dokazují, že věk je jenom číslo. Pokud se chcete inspirovat zajímavými hravými outfity, máme pro vás tip na tři ženy, které se vyplatí na sociálních sítích sledovat. Seznamte se s matkou Elona Muska, Jan de Villeneuve a Lyn Slater.

Matka Elona Muska – Maye Musk

Maye Musk je neobyčejně inspirativní žena. Je to vystudovaná dietoložka a výživová poradkyně. Zároveň se stala i mezinárodně uznávanou supermodelkou. V současné době je jí 73 let, ale stále se objevuje na obálkách módních a ženských magazínů. Ze svých třech dětí dokázala vychovat velmi úspěšné podnikatele. Nejznámějším z nich je bezpochyby Elon Musk, momentálně nejbohatší muž světa. Elon Musk je zakladatelem kosmické společnosti SpaceX a stál u vniku automobilky Tesla, kterou nyní řídí. Je to také vizionář, inženýr a filantrop. Jeho sestra Tosca Musk se věnuje zcela odlišnému oboru – je filmovou režisérkou. Druhý syn Kimbal Musk je úspěšný restauratér.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston slaví 53. narozeniny: Žhavé fotografie, které nafotila během let, vám zvýší tlak. Tato kráska jednoduše nestárne

Všechno nejlepší, milá Jennifer. Je to k neuvěření, ale jedna z nejoblíbenějších hereček slaví 53. narozeniny. Podívejte se na nejvíc žhavé fotografie, kterými Aniston pobláznila celý svět.
svetzeny.cz

Svůj životní příběh a filozofii vepsala do knihy Když má žena plán. Zde popisuje strasti, se kterými se musela vypořádat. V jednatřiceti letech se stala matkou samoživitelkou, kariéru respektované dietoložky si vybudovala i přes časté stěhování a také musela osmkrát v životě začínat znova od nuly. Maye Musk má vytříbený módní vkus. Pokud je vám nad šedesát a chcete se inspirovat barevnými a hravými outfity, bude se vám její Instagram líbit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jan de Villeneuve

Jan de Villeneuve je 70 let, vypadá však mnohem stylověji než dnešní „dvacítky“. V módní branži se pohybuje už více jak 50 let. Je důkazem, že nemusí platit, že modelka do důchodu odchází ve 30 letech. Během své modelingové kariéry pracovala pro celou řadu známých luxusních značek a objevila se na předních stránkách módních magazínů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Má dvě dcery, jedna se živí jako ilustrátorka, druhá jako fotografka. Na Jan de Villeneuve je sympatické, že bojuje za to, aby stárnutí bylo přijímáno jako přirozená součást života. Rozhodně se o ní dá říct, že stárne s grácií. Je hrdá na to, že módní svět mezi sebe přijal i modelky jejího věku, dle ní je potřeba ukázat, že láska k módě není závislá na věku. „Vždycky jsem si myslela, že by bylo hezké, kdyby byli zahrnuti lidé všech věkových kategorií, tvarů a velikostí, protože to je pro každodenní život relevantnější,“ řekla v jednom rozhovoru.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Kila navíc nevadí: Naučte se správně oblékat s nadváhou

Pokud máte nějaká kila navíc, mžete je skrýt vhodnou volbou oblečení. Zvýrazněte své křivky díky správným kouskům z vašeho šatníku. Díky následujícím tipům budete nejen vypadat dobře, ale také vám pomohou cítit se sebevědomě!
svetzeny.cz

Lyn Slater

Lyn Slater je někdy také nazývána „senzací Instagramu“. Sedmašedesátiletou influencerku sleduje na sociální sítí více jak 760 000 fanoušků. Instagram si prý založila z důvodu, že už ji nebavilo „brodit se“ fotkami mladých a krásných žen. Vtipné je, že Lyn Slater o pozici módní ikony žen 60+ ani trochu neusilovala. V tu dobu měla v plánu skončit s výukou sociální práce a práva, předměty vázající se k této oblasti vyučovala na Fordhamské univerzitě. Poté, co si ji spletli s osobou známou v módním odvětví na jedné výstavě, rozhodla se vytvořit módní blog. Její Instagram je plný inspirace. „Myslím, že oblečení může hluboce změnit to, kým jste, a hluboce vyjádřit, kdo jste, lépe než slova,“ říká Lyn Slater.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Krásná a křehká herečka zlaté éry Hollywoodu Vivien Leigh: Po potratu během natáčení se duševně zhroutila

Vivien Leigh byla britská herečka proslulá svou krásou, která dosáhla filmové nesmrtelnosti díky rolím dvou nejslavnějších jižanských krásek americké literatury: Scarlett O'Hara a Blanche DuBois. Její život byl plný dramatických vzestupů a pádů a byl stejně pestrý a bouřlivý, jako byla postava Scarlett, kterou hrála.
svetzeny.cz