Přejít k hlavnímu obsahu

Herec Bruce Willis se ukázal na veřejnosti poprvé po odhalení diagnózy. Vyrazil na kávu s přáteli

Oblíbený hollywoodský herec Bruce Willis (67) byl poprvé viděn od diagnózy demence na veřejnosti se svými přáteli. Fanoušci se radují, protože Bruce vypadá výborně. Přesvědčte se sami.

"I když je to bolestivé, je to úleva, že máme konečně jasnou diagnózu," řekly 16. února jeho manželka Emma Heming, bývalá manželka Demi Moore a pět dcer na webu Asociace pro frontotemporální degeneraci.

Rodina doufá, že komunikace s médii pomůže

Zatímco Willisova rodina řekla, že na tuto nemoc neexistuje „žádná léčba“, doufají, že „jakákoli pozornost médií“ může vrhnout světlo na tuto nemoc, „která vyžaduje větší povědomí a výzkum“. 

Mohlo by se vám líbit

Znaky, které dokazují, že jste nadprůměrně inteligentní: Pokud řešíte tyto problémy máte vysoké IQ

Tyto znaky ukazují, že jste vysoce inteligentní. Trápí vás v běžném životě problémy se společenskou konverzací, nebo se snadno začnete nudit? I to jsou znaky nadprůměrné inteligence.
svetzeny.cz

Bruce Willis poprvé na veřejnosti

Jsou to dva týdny, co rodina oznámila zdrcující diagnózu poté, co se herec rozhodl ukončit svou hvězdnou kariéru právě kvůli svému zdravotnímu stavu. Volný den si užíval se dvěma přáteli v Santa Monice v Kalifornii na odpolední kávě.

Bruce Willis má progresivní onemocnění mozku, o kterém jste možná neslyšeli. Poté, co v březnu 2022 odešel z herectví v důsledku poruchy řeči zvané afázie, byl Willis diagnostikován s frontotemporální demencí, oznámila ve čtvrtek jeho rodina.

Bruce Willis během let
Zdroj článku