Přejít k hlavnímu obsahu

Nový Svět ženy vás bude bavit!

Připravte se na to, že budete nadšené nejen jeho novým trendy „kabátem“, ale také obsahem.

I nadále v novém Světě ženy najdete všechno, na co jste byly zvyklé a co jste měly rády. Přemýšlely jsme ale, jak vám přinést ještě daleko víc čtení, zábavy, pohody a emocí. Zkrátka víc toho, co vás nadchne, potěší a inspiruje. 

„My ženy stále hledáme inspiraci, abychom obstály v dnešním moderním světě. K tomu je zapotřebí být stále o krok napřed. Nový Svět ženy je určený všem ženám, které si s nadšením užívají života a jsou rády samy sebou. Věřím, že právě pro ně se nový Svět ženy stane tím nejlepším průvodcem, který nadchne i nejnáročnější čtenářky,“ říká šéfredaktorka Pavla Totušková.  

Pavla_Totuskova_copy

Od říjnového čísla se proto můžete těšit na větší porci novinek ze světa módy, kosmetiky a životního stylu. Čekají vás zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování i gastronomie. Každý měsíc přineseme také rozhovor s oblíbenou českou celebritou. Kromě toho si přečtete fejetony známých osobností, posvítíme si na aktuální témata a reportáže odrážející svět, ve kterém žijeme. Naopak chybět nebudou vaše oblíbené příběhy čtenářek či osudy slavných.

Tak pojďte si s námi plnit své sny a objevovat v sobě nové touhy...