Přejít k hlavnímu obsahu

Beauty akce roku: Ellephoria startuje již tento pátek

Info ikona
ellephoria

3. ročník víkendového festivalu plného novinek, trendů, tipů a triků od celebrit a influencerů i lidí, kteří o ně pečují. Zaměří se na make-up, pečující kosmetiku, vlasy, pokožku, nehty, anti-aging i wellbeing. Dozvíte se, jak pečovat nejen o tělo, ale i o duši, abyste byli krásní a cítili se báječně. Těšte se na bohatý program na pódiu i mimo něj, doprovodnou výstavu, workshopy, diagnostiku pleti, poradenství, soutěže, vzorky a dárky. A teď to nejlepší: Vstupenka je platná po celou dobu festivalu.

Lákavý Beauty Bag

Přijďte nás na ELLEphorii navštívit, nechat se opečovávat a dozvědět se spoustu zajímavých věcí. V pražském Slovanském domě vás bude čekat program na hlavním pódiu i tolik oblíbené Masterclass, kde se vám beauty experti budou věnovat v menším počtu návštěvníků. Vybrat si také můžete z různých druhů vstupenek. Pro vstup na ELLEphorii vám postačí Basic Ticket za 299 Kč. Pokud ale chcete dostat víc, pořiďte si ELLE Beauty Ticket za 2890 Kč. Kromě extrémní porce informací a zážitků dostanete také Beauty Bag plný kosmetických produktů. I letos jsme do něj vybrali to nejlepší od našich partnerů. V ELLE Beauty Bag najdete až 32 beauty must-haves v hodnotě přes 10 000 Kč.
 

3 dny plné toho nejzajímavějšího ze světa kosmetiky, krásy a péče o tělo a mysl. Známé osobnosti a odborníci nám prozradí své tipy a triky, jak být tou nejkásnější verzí sebe sama. Přijďte se dozvědět něco nového a nechte se hýčkat.

Info ikona
elle

Zhubněte za 14 dní: Vyzkoušejte jídelníček Gabriely Peacock, která pomáhá hubnout i královské rodině

Jak zhubnout zdravě a bez hladovky nebo drastické diety je velmi častá otázka nejen žen, ale také mužů. Cítit se dobře je důležité. Nechte si poradit od renomované nutriční specialistky Gabriely Peacock, která žije v Anglii. Její služby mimo jiné využívá také královská rodina, se kterou se přátelí. Hubněte zdravě!
svetzeny.cz

Ellephoria plná celebrit

Během dnů ELLEphoria na vás čeká mimo jiné mnoho známých osobností, expertů a ifluencerů. Těšit se můžete na Bena Cristovaa, Jitku Nováčkovou, Naomi Adachi, Pavlínu Pořízkovou, Moniku Bagárovou, Gabrielu Peacock, Nikol Bendovou nebo Daru Rolins a mnoho dalších.

Vstupenky a všechny potřebné informace najdete ZDE.