Přejít k hlavnímu obsahu

Ploché břicho: Triky, které používají ženy nad 50 let. Inspirujte se Jennifer Aniston nebo Gwen Stefani. Zkuste koupel se solí nebo zdravé mlsání

Nebojte se, ploché břicho můžete mít i vy. Pakliže nechcete odbornou radu od trenérů nebo výživových poradců, zkuste triky jako jako Gwen Stefani nebo Jennifer Aniston. Odfiltrovali jsme jejich malé triky z různých rozhovorů, abychom vypadali co nejlépe a ve formě – a samozřejmě s co nejmenší námahou.

Gwen Stefani, 52 let

Gwen Stefani velmi zřídka sdílí cokoliv o svých stravovacích a pohybových návycích. Její fitness trenér Mike Heatlie v rozhovoru pro "Closer" řekl, že nekonzumuje více než 1200 kalorií denně"K obědu a večeři jí hodně lososa nebo kuřecího masa a zeleniny, zatímco ráno jsou na snídaňovém plánu omelety, proteinový koktejl nebo kaše," říká Heatlie. Vyhýbání se sacharidům nepřipadá v úvahu, ale Gwen už nejí sacharidy večer, alespoň podle jejího trenéra: "Potřebujete sacharidy. Ale měli byste je jíst jen do oběda."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Aniston, 52 let

Fitness a nutriční rutina Jennifer Aniston je náročná. Její oblíbená svačina ale není žádná věda: čerstvé červené víno si zamrazí v mrazáku a – jakmile zatouží po něčem sladkém – má okamžitě připravenou křupavou svačinu. K snídani miluje také smoothie bohaté na proteiny. Co se týče sportu, herečka kromě boxu sází také na planking – a to je v podstatě nejjednodušší kondiční cvičení, jaké existuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Halle Berry, 55 let

Halle Berry má důležitý tip, jak vůbec začít se sportem: „Dnes se rozhodnete, že za to stojíte,“ uvedla Berry na Instagramu. "Nepotřebujete velkou posilovnu, jen obývací pokoj, dvůr, podlahu v kuchyni, příjezdovou cestu nebo louku a láhev vody," motivuje své sledující. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Gwyneth Paltrow, téměř 50 let

Gwyneth Paltrow oslaví v roce 2022 své 50. narozeniny. Victoria Beckham a Elle Macpherson také přísahají na svůj oblíbený trik pro úžasně krásné bříško. "Miluji se koupat v soli. Povzbuzuje to mé svaly a odstraňuje z těla zbytečnou vodu. Můj žaludek je pak prostě mnohem plošší," řekla Paltrow. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu