Přejít k hlavnímu obsahu

Archandělé dle znamení zvěrokruhu: Drží nad vámi ochrannou ruku Ariel, Zadkiel, Jofiel či Uriel?

Info ikona
Placeholder image

Víte, který z archandělů nad vámi drží ochrannou ruku? Prozradí to vaše znamení zvěrokruhu. Je vaším andělem strážným Ariel, Zadkiel, Jofiel, Uriel či někdo jiný? Zjistěte, kdo vás ochraňuje a jakých aspektů vašeho života se to týká.

Archanděl Ariel ochraňuje Berany

Archanděl Ariel „lev Boží“ je léčivý anděl, který ochraňuje vše živé. Je spojován s přírodními duchy a vílami. Jeho údělem je zajistit lepší spojení s přírodou. Je dost možné, že i vy máte velmi blízko k přírodě a snažíte se ji chránit. Pokud byste se chtěli více zapojit do ochrany přírody či si vytvořit krásnou zahrádku, archanděl Ariel vám v tom pomůže.

Archanděl Chamuel bdí nad Býky

O Chamuelovi se také mluví jako „o tom, kdo vidí Boha“. Jeho přítomnost přináší vnitřní klid a je schopný pomoci překonat těžké časy. Tento archanděl bdí nad Býky. Udržuje klidné a mírumilovné prostředí u nich doma i na pracovišti. Také se mu říká „anděl hledač“, pomáhá najít ztracené předměty.

Archanděl Zadkiel drží ochrannou ruku nad Blíženci

Archanděl Zadkiel bývá také přezdíván „Boží spravedlnost“. Je to anděl, který pomáhá lidem odpouštět. Díky jeho vlivu jsou Blíženci schopni promíjet. Pomáhá jim také zapomenout na ošklivé věci a tlumí jejich bolest.

Dokonalá spřízněná duše pro každé znamení zvěrokruhu: Lvy upoutá tajemnost, Váhy touží po krasavcích

svetzeny.cz

Archanděl Gabriel opatruje Raky

Jméno Gabriel znamená „Bůh je má síla“. Tento archanděl pomáhá Rakům v tom, aby se správně vyjadřovali, když chtějí sdělit něco důležitého. Také chrání jejich „vnitřní dítě“, tedy upřímnou radost, která se v nich ukrývá. I díky jeho vlivu jsou Raci tak skvělí rodiče.

Archanděl Raziel Lvům pomáhá odhalovat tajemství

Archanděl Razie bývá také nazýván „Boží tajemství“. A to ne z důvodu, že by před světem něco skrýval, ale naopak, odkrývá pravdu a nabízí poznání. Lvům pomáhá odhalovat tajemství a čerpat vědomosti.

Archanděl Metatron odhání negativní energii od Pan

Archanděl Metatron je mocným andělským vládcem. Jeho posvátná energie prostupuje prostorem a odhání zlé duchy. Ochraňuje znamení Panny. Díky jeho vlivu bývají Panny jako děti velmi citlivé na energie.

Archanděl Jofiel propůjčuje Vahám krásu

Jméno Jofiel znamená „Boží krása“. Archanděl Jofiel Vahám propůjčuje krásu, charisma a šarm. Nenajdete znamení, které by mělo tak vytříbený módní vkus a mocné charisma. Také vytváří i krásný domov a harmonickou atmosféru na pracovišti.

Bílé čarodějky: Andělé kráčející po zemi, kteří dokážou předvídat budoucnost i léčit. Možná máte i vy tyto nadpřirozené schopnosti, jen o tom nevíte!

svetzeny.cz

Archanděl Jeremiel dohlíží na Štíry

Archanděl Jeremiel bývá také přezdíván „Boží milost“. Jeho údělem je provázet duše na jejich cestě těžkými životními zkouškami. Štírům pomáhá při plánování do budoucna a také je zbavuje strachu.

Archanděl Raguel je „Božím přítelem“ Střelců

Jméno archanděla Raguela znamená „Boží přítel“. Drží ochrannou ruku nad Střelci. Pomáhá jim životem putovat poklidně a v harmonii. Odhání od nich hádky a nedorozumění. Urovnává spory. Proto Střelci působí tak bezstarostně.

Archanděl Azrael léčí smutek Kozorohů

Archanděl Azrael je také znám jako „anděl smrti“. Pomáhá lidem vyrovnat se se smutkem a ztrátou. Obzvláště bdí nad Kozorohy, kterým pomáhá zmírňovat trápení.

Archanděl Uriel svítí na cestu Vodnářům

Archanděl Uriel bývá také přezdíván „Boží světlo“. Drží ochrannou ruku nad Vodnáři, kterým svítí na cestu. Díky němu oplývají Vodnáři kreativitou a jen srší originálními nápady.

Archanděl Sandalfon střeží Ryby

Archanděl Sandalfon střeží znamení Ryb. Jeho jméno v řečtině znamená „bratr“. U Ryb rozvíjí jejich umělecký talent, zejména ten hudební.

Horoskop: Nejhorší den v roce 2022 pro každé znamení zvěrokruhu. Rak zažije peklo 3. března, Býk v půlce května

svetzeny.cz