Přejít k hlavnímu obsahu

Velký svatební speciál: Trendem letošního roku jsou perly, ať už na dortu nebo šatech. Zapomenout byste neměli na mašli

Info ikona
Svatební trendy 2022

Svatby pomalu, ale jistě začínají a my vám přinášíme trendy roku 2022. Není žádným překvapením, že letos budou hitem retro svatby, perly a mašle. Podívejte se na galerie, které vás inspirují a nadchnou.

Účesy

Svatební sezóna je za rohem a my vám přinášímme inspiraci účesů, kde si vybere každá z vás. Vlasový specialisté individuálně vypracovali, s ohledem na typ každé dámy, vhodný účes, který korespondoval se zvoleným modelem svatebních šatů.

Šaty

Připravte se na rok inovací a kreativity! Svatební šaty jsou jedno velké téma. Nicméně pokud se chcete držet letošních trendů, neměly by na nich chybět perly a mašle. Inspirujte se v naší galerie a podívejte se, co je letos trendy. V roce 2022 je v popředí svatební módy udržitelnost„Nevěsty se dnes zajímají o udržitelnost více než kdy dříve; hledají kousky, které jsou dostatečně univerzální, aby se daly různě stylovat, nosit opakovaně a plynule se přenést do posvatebního života,“ říká svatební expertka. 

Očekáváme, že nevěsty budou kombinovat tradiční róby se současnými a zábavnými doplňky, které podtrhnou jejich vzhled.

David Beckham oženil syna: První fotografie ze svatby jsou venku. Přivítejte manžele Beckhamovi

svetzeny.cz

Dorty

Zatímco klasické bílé svatební dorty budou vždy skvělou volbou pro tuto příležitost, možnosti svatebních dortů a dalších pochutin se neustále rozšiřují. Existují ohromující vzory, které se za posledních několik let staly ještě populárnějšími, spolu s chytrými, novými technikami, které pekaři rádi nabízejí svým párům. 

Zdroje: Bridal magazine, Bride, Instyle, People, InTouch