Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky 2021: S kým zažijete nejvášnivější chvíle v tomto roce?

Naše astro předpověď vám prozradí s jakým znamením vám to letos bude klapat a s jakým skřípat. Dozvíte se i, s kým zažijete nejlepší sex a s kým byste měla zakládat rodinu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vášnivě se hádat i milovat je na programu vztahu s Beranem. Býk vám imponuje, líbí se vám na něm úplně všechno. S Blíženci se můžete smát celé hodiny. Být v posteli s Rakem znamená dokonalé štěstí. Lev se dělá vzácný a o to víc je pro vás zajímavý. Panna se k vám hodí lépe, než jste si myslela. To na otestování stačí. Víc nepřítel než přítel je muž ve znamení Vah, víc milenec než životní partner je Štír. Střelec vás jen rozčiluje. Kozoroh je šťastná volba, Vodnář fiasko a Ryby toužící po lásce jsou tím nejlepším, co vás může potkat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Beran respektuje vaši extravaganci, což je perfektní! Sex s Býkem je zábavný, všechno ostatní ne. Blíženci vám ponechají svobodu, ale duševní hloubku očekávat nemůžete. Rak potřebuje velkou blízkost, je to koule na vaší noze. Se Lvem byste mohla zůstat navždy. Muž ve znamení Panny je dobrý kamarád do nepohody. Váhy a Vodnář jsou pár snů. Štír je hodně konfliktní! Střelec vám vnese slunce do života. Na Kozoroha si musíte nejdříve zvyknout, ale pak vám to vyjde. Ještě jeden Vodnář a zkolabujete. Na Ryby můžete čekat příliš dlouho.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Beran se vmísí ve druhé polovině roku do vašeho života. Je to nebezpečné, ale krásné! Býkovi můžete důvěřovat, což je uklidňující. Lichocení Blíženců posiluje vaše ego. Zajímavé rozhovory a dobrý sex... Řekněte „ano“ Rakovi. Se Lvem to bude pestré. Absolutní favorit roku 2021 je pro vás Panna. Nejlépe ze všech svádí muž ve znamení Vah. Se Štírem se vám vždycky rozklepou kolena, je tak sexy! Krátkodobě zábavný je Střelec a lepší než jeho pověst je Kozoroh. Vzrušující flirtování zaručuje Vodnář. Blaženě se budete cítit s Rybami. A to je ideální pro základ rodiny.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ještě jeden Beran a oba se koupete v rybníce plném štěstí. Býk není vhodný pro běžný život, zato pro vášnivé noci ano. V červnu se zaměřte na Blížence. Vztah s nimi je obzvlášť vroucí a harmonický. Něžné chvíle vás čekají s Rakem. Ale pozor, časem se na vás začne příliš upínat. Lev si udržuje navzdory vroucí lásce ten správný odstup. A to vám vyhovuje. V květnu se vám nejvíce líbí muž ve znamení Panny, ale brzy vás přestane bavit. Váhy vám dodají oporu a jistotu. Pokud chcete zakládat rodinu, vsaďte na ně, Se Štírem jste na špatné adrese. Nejlepší volbou roku 2021 je Střelec, nejhorší Kozoroh. S Vodnářem je každý den dobrodružství. Ryby vás svedou a znovu opustí. Pozor na ně!

Mohlo by se vám líbit

Ovládněte své myšlenky a převezměte kontrolu nad svým životem

Pokud čtete tento článek, znamená to, že máte chuť ovládat svou mysl. To je dobře. Nežádoucí myšlenky mohou způsobit spoustu flustrace a úzkosti. Nejste sami, kdo si přeje, aby byly tyto negativa z vašeho života pryč. Je samozřejmě normální mít problémy, řešit nepříjemné situace nebo čelit tváří v tvář nějaké výzvě.
svetzeny.cz

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Beran obvykle není vaším šálkem čaje, ale v roce 2021 ano. Dva Býci představují dvojnásobný požitek a věčnou věrnost. To je perfektní! Blíženci jsou zábavní, ale jen krátkodobě. Rak je milenec a přítel zároveň. To je vzácné, a proto byste si ho měla cenit. Vitální, velkorysý, srdečný... Přesně takový je Lev. S ním byste mohla zůstat déle. Možná i napořád. Muž ve znamení Panny je pro vás největším přínosem jako kamarád. Zapomeňte na Váhy, vůbec se k vám nehodí. Naproti tomu erotický Štír je vaší adekvátní druhou polovinou, zkuste to s ním! Od Střelce si raději udržujte odstup. Krátkodobá, ale krásná může být aférka s Kozorohem. Za pokus vůbec nestojí nestálý Vodnář. Kýčovitá, ale nádherná je romance s Rybami.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dokonalou volbou v posteli je pro vás Beran. Povídat si a také si vzájemně naslouchat – to vám půjde nejlépe s Býkem. Dva Blíženci si rozumí buďto okamžitě, nebo vůbec. S Rakem najdete skvělý sex, lásku i kamarádství. Mít tři v jednom je nádhera. Také vztah se Lvem je ryzí potěšení. Milujete večerní rozmluvy s partnery, ale diskuze s Pannou uvolněné rozhodně nebudou. Váhy patří k vašim favoritům, především na cestách. Lásku jako z love story vám slibuje Štír. Střelec, do kterého se zamilujete, se chová, jako by byl z jiné planety! Dobrý kamarád, víc ne, je Kozoroh. Vodnář je sexy a duchaplný. U Ryb okamžitě poznáte, že se k vám nehodí, ale přesto je chcete!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Beran ví přesně, jak vaši touhu rozdmýchat. Bohužel také ví, jak vás naštvat obyčejnou hádkou o ničem. Býk vám osladí květen a otráví červenec. Oscar za flirtování náleží Blížencům, vnesou vám lehkost do života. Na příjemný postelový románek byste měla získat Raka. Před Lvem byste v srpnu padla na kolena, v září mu už chcete jen zamávat na rozloučenou. Muž ve znamení Panny je krátkodobý milenec, kolega a utěšitel duše. Pro Váhy necháte v létě každého jiného muže. Štír vás svádí na jaře, Střelec se vám líbí vždycky. V květnu se pobavíte s Kozorohem. Zamilovaná do muže ve znamení Vodnáře? To se stane rychle. Provdat se za Ryby? Raději ne.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S Beranem jste na stejné vlně v posteli i jinde. Býci se musí dlouho snažit, než je, možná, vyslyšíte. Nejvíc se vám líbí Blíženci. U Raka najdete pocit bezpečí, což je uklidňující. Ale pro rok 2021 je vaší jedničkou Lev. Na jaře u vás má šanci Panna, v létě muž ve znamení Vah. Žárlivého Štíra vidíte nejraději zezadu. Střelec vám imponuje, stojí za otestování. Kozoroh? V lednu ano, jindy ne. Po 12 měsíců je vaším favoritem Vodnář. Novým objevem roku je muž ve znamení Ryb. Je sexy (i jako otec vašich dětí)!

Mohlo by se vám líbit

Čtení z dlaně: Co o vás prozradí čáry na pravé a levé ruce?

Podej mi ruku a já o tobě zjistím víc, než víš ty sám... Pokud vám tohle někdo řekne, buďte si jistí, že umí číst z dlaní a odhalí i nejtemnější zákoutí vaší duše. Co všechno se dá vyčíst z pravé a levé ruky?
svetzeny.cz

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V červenci a srpnu budete šťastná díky Beranovi. Býk je jen taková mezihra, ale vzrušující. Jako prázdninový flirt jsou vynikající Blíženci. Rak vám dokáže, že velká láska není jen sen. To, že sex funguje i bez lásky, se naproti tomu naučíte od Lva. S mužem ve znamení Panny zvládnete lásku i každodenní starosti. Od června se necháte svádět Váhami. Když vás chce Štír, také vás dostane, ale happy end se konat nebude. Střelec je přítel, kolega a utěšitel duše, ale ne milenec. Kozoroha byste si měla dopřát, nic lepšího už nezískáte. Vodnáři jsou na vás příliš neseriózní. Nejkrásnější jarní city prožijete s Rybami.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztah s Beranem v roce 2021 vzkvétá. Býk se vám líbí už v únoru. Z přátelství s Blíženci se vyvine v srpnu vroucí láska. S Rakem se k sobě vůbec nehodíte. Lev dostane téměř vždycky to, co chce. A v roce 2021 chce vás, nebraňte se mu. Panna a Váhy jsou úspěšný tým. Ještě jedny Váhy? Proč ne, pro srpnovou romanci jako stvořené. Štír je příliš sexy na to, abyste mu odolala. Střelec je po celý rok báječný milenec, ale bohužel ne bezpodmínečně dobrý partner. Neviditelná zeď vás odděluje od Kozoroha, zbytečně se ji snažíte přeskočit. Nikoho lepšího než Vodnáře nenajdete, držte se ho. Až do léta to v případě nutnosti půjde s Rybami.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

U Berana vás láká pouze sex. Býci vám připadají vždy neskutečně přitažliví. Blíženci jsou bezstarostní a rok 2021 je přesně ten pravý na to, abyste to s nimi zkusila. Rak je hlavní výhra, nikdy už ho nepusťte. Pro Lva se nadchnete v červenci, z muže ve znamení Panny jste nadšená celý rok. Milý v posteli, ale jinak nic převratného je muž ve znamení Vah. Noci plné vášně si užíváte se Štírem. Ruce pryč od Střelce, flirtuje, kde může. Kozoroh řídí váš život. To je praktické, ale rozčilující. Strávit rok 2021 s Vodnářem je příjemné. On je učiněný zázrak. Až do června bude muž ve znamení Ryb vaší jedničkou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Beran by mohl být mužem vašich snů, zkuste to s ním. Přinejmenším v posteli je skvělou volbou Býk. Od června si pro sebe jsou určeni Střelec a Blíženci. Co je vlastně Rak za muže? V květnu to můžete zjistit. Se Lvem vás čekají komplikace, ale překonáte je. Muž ve znamení Panny pro vás má připravená pěkná a i nepříjemná překvapení. Léto, slunce a Váhy po vašem boku, to je perfektní dovolená i na jen na vaší chatě. Se Štírem zůstane v roce 2021 jen u flirtování. Dva Střelci? Vášnivé, ale chaotické. Kozoroh je přesně tím pravým pro vás. Vodnář se hodí jen pro milostné románky. Ryby umí vykouzlit dobrou náladu, nechte si je jako kamaráda!

Mohlo by se vám líbit

Emocionálně zneužívajícího partnera nepoznáte jenom podle vyhrožování

Jak poznáte emocionálně zneužívajícího partnera? Někdo na první dobrou, jindy je to trochu těžší. Manipulativní chování není nejlehčí odhalit, ale jako první varovný signál by pro vás měl být váš nepříjemný pocit. Poslouchat sama sebe je totiž základ.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Trendy v milostném životě pro rok 2021? Sexuální mindfulness, sex po videochatu, orgasmus pro oba partnery

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, přiznávání tajných fantazií, sex po videochatu, zaměření na svaly pánevního dna i na nové mužské erotogenní zóny. I takové budou dle odborníků sexuální trendy roku 2021.
svetzeny.cz