Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 7. do 13. srpna: Kozorozi se ocitnou v dramatu, Býci v emocích

Pověstná Lví brána je tu a s ní vrchol léta. Máme tu první úrodu, tak i my se už můžeme ohlédnout za celým letošním rokem a ujasnit si, do čeho se chceme ještě letos, nebo jen v létě, pustit. O tom bude téma týdne od 7. srpna. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Mohlo by se vám líbit

Numerologie minulých životů, která vás ovlivňuje i dnes: Jedničky byly členy královské rodiny, čtyřky vojáci

Pojďme si nalít čistého vína – každý z nás někdy přemýšlel nad tím, jestli opravdu existuje něco, jako minulé životy a kým jsme případně byli. Někdo se k tomuto tématu staví skepticky, někdo minulým životům opravdu věří. Kým jste v minulém životě byli a jak vás to ovlivňuje v současnosti se dá zjistit výpočtem tzv. životního čísla. A jaké je to vaše?
svetzeny.cz

Beran

Potřebujete nějakou pevnou půdu pod nohama, takže buď bez kompromisů začínejte nové projekty, nebo naopak ukončujte to, co už dlouhodobě nic nenese a vy jen marně vyhlížíte ten zlom, při kterém najednou bude líp: Zdá se, že nebude. Tento týden vám ukazuje, kudy pro vás vede cestička úspěchu a opravdu to bude naprosto zřejmé. Kde se zadaří, tam běžte. Kde se dlouhodobě nedaří, je čas věci ukončit.

Býk

Týden pro vás může být zmatený, nebo můžete mít těžké spaní. Snažte se vyznat se ve svých emocích, nebo jimi prostě projděte. Zdá se, že na vás čeká doslova emotivní smršť a vyznat se v ní bude těžké. Můžete si pomoci praktickou pomůckou, co vám dělá v životě dlouhodobě chaos, to nějak odstraňte. Naopak snažte se urovnat sami sebe do latě tak, aby právě takovéto citové excesy byly co nejméně časté.

Blíženci

Můžete potkat někoho báječného ke spolupráci nebo prostě jako novou známost. Čím praktičtěji budete v tento čas naladěni, čím víc pracovních nebo praktických záležitostí budete řešit, tím lépe vám to půjde. Doslova potkáte někoho, kdo vám s tím vším velmi pomůže a i záležitosti vleklé budou vyřešeny velmi rychle, protože najdou kompetentní osobu.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop lásky na srpen: Střelce čekají změny, Kozorozi by měli být zopodvědní

Srpnová astrologická energie bude osvěžující a plná příležitostí pro růst a rozvoj ve všech aspektech vašeho života. Tento měsíc vám nabídne nové kariérní možnosti, které budou stát za to prozkoumat. Zároveň se můžete těšit na prohloubení vašich vztahů a spojení s lidmi. Srpen vás naléhavě vyzývá k přijmutí nových výzev a otevření se novým zkušenostem. Podnítí vás následovat vaše srdce a podlehnout vášni.
svetzeny.cz

Rak

Nelpěte na tom, co máte. Hodně vám pomůže, když si rozmyslíte, co už máte odžito a můžete jít dál. Co máte tak cenného, nového, nově naučeného, něco, co vám nyní spadlo do klína? Tak právě to je nový odrazový můstek pro cokoliv. Jednoduše něco už nově umíte! Tak běžte a využijte toho!

Lev

Konce a začátky. Patrně vám tento týden dojde s něčím trpělivost a bude vymalováno. Moc nad tím nedumejte, pokud to tak cítíte, tak to tak je a určitě nepůjde o nějaký zkrat, naopak, toto jsou rozhodnutí dlouhodobě zrající a promyšlená. Zároveň je to ale dobrý čas na velké životní změny, změnu životního stylu a všechno, kde potřebujete udělat první krok. Půjde vám to a bude to ku  prospěchu.

Panna

Osud sám vám přinese to pravé téma a vy navíc uvidíte, že jde o něco, do čeho jste hodně investovali a nyní se vám to vrací: V dobrém i zlém. Je to karmický týden, kdy opravdu naplno uvidíte výsledky nejen letošního roku, ale možná i dlouhých roků. Pozorujte vše bedlivě, snažte se pochopit souvislosti a vykročte z toho všeho pravou nohou vpřed.

Mohlo by se vám líbit

Nejkouzelnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh vás neuchvátí, Lvi jsou na předních příčkách

Každý člověk má své kladné a záporné stránky. Někdo prostě oplývá příjemnou osobností, schopností rozesmát i největšího mrzouta a lidi s ním rádi tráví čas. Druzí naopak mají okolo sebe zvláštní auru, která se nelíbí všem. Je někdy těžké ji prorazit a dostat se přímo k lidem a jejich povaze. Jaká znamení jsou nejkouzelnější a která naopak kouzlem moc nedisponují? Žebříček je seřazen od nejméně po nejvíce kouzelné znamení.
svetzeny.cz

Váhy

Máte před sebou období, ve kterém se vám otevře vícero možností. A některá z nich vám doslova vytrhne trn z paty, takže se nad novými nabídkami dobře zamyslete, jsou to jiné úhly pohledu. Nebo jsou něčím, co jste zapomněli vzít v potaz a nyní se vám osud snaží nabídnout, no možná někdy až naprosto dokonalé řešení, které doslova spadne z nebe.

Štír

Dá se říci, že vás v tomto týdnu osvítí moudrost, klid nebo velká úleva. Možná se vám dostane informací, které jste potřebovali a na které čekali. Ukáže se, které věci jsou důležité a které už řešit nemusíte. Kámen ze srdce vám spadne zejména v oblastech, na kterých vám niterně záleželo, přičemž okolí ani nemuselo chápat význam těchto věcí pro vás.

Střelec

Lví brána, 8.8. vám přinese naprosto nový úhel pohledu v záležitostech, které stagnovaly dlouhé týdny, měsíce, snad i roky. Můžete přijít tak výrazný "aha efekt", že i okolí bude zaskočeno rázností vašeho jednání a přemýšlení. Jedno je ale jisté: nesmírně se vám uleví, protože nyní se věci už budou hýbat kupředu svěže a konečně v nějakém rytmu, který vám bude vyhovovat.

Mohlo by se vám líbit

Máte ve svém okolí psychopata? Pokud vykazuje určité známky chování, vezměte nohy na ramena

Těžko říct, co je v dnešní době normální a kdo je v dnešní době normální. Nicméně existují určité vzorce chování, které jsou skutečně za hranou. Patříte mezi čtyři procenta populace, které ovládá vnitřní démon, anebo máte jen pozitivní dávku ztřeštěnosti, která nemusí být vůbec na škodu, ba naopak!
svetzeny.cz

Kozoroh

Potká-li vás tento týden nějaký spor, bude stát za to. Nebuďte ale drama queen, ani na jiným královnám dramat neskákejte na špek. Emoce se mohou vyostřit až příliš a bude jen na vás, abyste rozeznali, kdy je třeba  opravdu odplakat slzy, vykřičet zlost a kdy byste znovu bolestivě mlátili prázdnou slámu.

Vodnář

Budete hluboko ve spojení se svými emocemi, takže vaše sny, myšlenky a nápady mohou být překvapivě přecitlivělé. Nechte to vše projít, protože se zdá, že potřebujete vyplavit nánosy starých bolestí a emocí, abyste viděli svou budoucnost v novém světle.  Na druhou stranu v tomto rozpoložení můžete být citlivými rádci druhým lidem, a tak je pohlaďte, až si k vám přijdou pro radu.

Ryby

Nové začátky a příležitosti mohou být velmi nenápadné a mají vás navést na trošku jinou životní cestu. Je to jen takový pokus ve stylu „změníš v srpnu svou životní cestu?“ stačí maličko, jen o kousíček… a přesto to ve výsledku bude ohromný krok kupředu a zásadní křižovatka. Nápověda? Až budete chtít něco udělat jako vždycky, zkuste to udělat právě nyní jinak.

Zdroj článku