Přejít k hlavnímu obsahu

Opravdové věštkyně: Ženy narozené v těchto znameních mají vždy pravdu. Ryby dokáží předpovědět budoucnost

Info ikona
Věštkyně

Máte pocit, že na vaše slova téměř vždycky dojde? Slýcháte ze všech stran, že už jste měla zase pravdu? Pak jste možná mezi vyvolenými znameními zvěrokruhu, které mají magickou schopnost předvídavosti. Díky ní dokáží bez problémů odhadnout, co se stane. A většinou se nemýlí. Je mezi nimi i vaše znamení horoskopu? Možná, že až si přečtete, kdo podle horoskopu patří mezi věštkyně, pochopíte svá častá tušení a vyplněná proroctví. Zjistěte, která znamení dokáží věštit budoucnost.

Hluboký pohled, který vám vidí až do duše, je u těchto znamení nepřehlédnutelný a patří mezi jeden ze znaků silné intuice. Někdy se můžete domnívat, že jejich rentgenující pohled zná i vaši nejhlubší myšlenku. Jenže, ono to tak v mnoha případech opravdu je. Ženy narozené v následujících znameních zvěrokruhu totiž dostaly do vínku schopnost vidět dál než ostatní. Mají dobrý odhad i intuici, díky které dokáží předpovídat, co se stane v blízké budoucnosti. Koho intuice nikdy neklame?

Některá znamení jsou chorobnými lháři: Nikdy byste neměli věřit Štírovi ani Vodnáři. Kdo další často lže?

svetzeny.cz

Panny

Panny jsou neuvěřitelně všímavé. Jejich schopnost všimnout si i těch nejmenších detailů vede k tomu, že mají velký přehled o všem, co se kolem děje. Dokonce i o tom, čeho si ostatní ani nevšimnou. Kvůli tomu, že si Panny myslí, že vědí vše, a opravdu tomu tak většinou je, se nemá smysl s nimi snažit o čemkoliv přít. Panny to stejně vědí lépe. Mají totiž velký přehled. Když už stydlivá Panna něco říká, věřte, že si to napřed několikrát a důkladně promyslela. Je si tím tedy na sto procent jistá, jinak by se s vámi nepouštěla zdrženlivá Panna do žádné pře o svých názorech.

Jestli jste narozená právě v tomto znamení, pak máte nejen vysoce vyvinutou emoční inteligenci a schopnost empatie, ale také silnou zvídavost, všímavost a intuici. Dokážete vycítit možné nebezpečí či problémy, a proto se ostatním vyplatí, aby dali na vaše rady. Další výhodou Panny je fakt, že svých nadprůměrných schopností nijak nevyužívá, je přímá a můžete se spolehnout, že vám říká jen něco, čemu sama opravdu věří.

 

Ryby

Ryby často a hodně sní. Na své okolí mohou působit zamlkle a uzavřeně, ale opak je pravdou. Jejich představivost a schopnost snít je zároveň velice magickou schopností Ryb. Často se ve svých myšlenkách a ve spánku Ryby dostávají do jiných sfér a dimenzí. Snění je pro Ryby zábava, která jim zároveň umožňuje nahlížet do budoucnosti i osudů lidí. Celý vesmír jako kdyby se zrozenci Ryb souzněl a posílal jim do snů a myšlenek tajné zprávy a znamení.

Některá znamení jsou chorobnými lháři: Nikdy byste neměli věřit Štírovi ani Vodnáři. Kdo další často lže?

svetzeny.cz

Ryby mají silnou duši, která dodává slovu nekonečno skutečný význam. Ryby totiž dokáží překročit hranice současnosti a budoucnosti a detailně prozkoumat vše velké, co se bude v budoucnosti odehrávat. Často mají schopnost astrální projekce, když spí, tak se jim mnohdy vyjevuje osud. Ryby také mívají prorocké sny, které se většinou do puntíku vyplní. Musí se v nich ale napřed naučit správně číst, co se jim snaží říct. Vše co Ryby předpovídají, se většinou opravdu vyplní.

Štír

Štírky mají magický pohled, ve kterém ukrývají skutečně magickou předvídavost. Když se na vás dívají, máte pocit, že dokáží přečíst každou vaší myšlenku. Snadno se vám může stát, že přistihnete Štírku, jak vyslovila něco jenom z legrace, přesto na její větu skutečně došlo. Štíři totiž většinou mají mocný dar jasnovidectví. Mají šestý smysl, který jim selže jenom zřídka kdy. A právě proto jsou Štírky určitým typem jasnovidek, kterým nic neutajíte, navíc mívají silná tušení.

Štírky velice často umí předpovídat budoucnost. To ale není celé. Mají zároveň totiž zvláštní dar, který jim napomáhá věštit osud. Mezi Štíry najdete velký počet jasnovidců, kteří jsou schopni předvídat události i v osudech cizích lidí.

Karma je zdarma: Ublížil vám někdo? Věřte, že díky zákonům vesmíru se mu to vrátí

svetzeny.cz

Zdroje: elitedaily.com, purewow.com, pinkvilla.com, globalhappenings.com