Přejít k hlavnímu obsahu

Jeseteří superúplněk: Nastává 1. srpna a pořádně proškolí všechna znamení zvěrokruhu

V srpnu nás čekají dva úplňky. Ten první, připadající na 1. srpna, nám ukáže, jaké úkoly si máme splnit během srpna, ten druhý, připadající na poslední srpnový den, nám vystaví vysvědčení. Do čeho se máme pustit a na co si dát pozor?

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tři znamení, která koncem léta potkají lásku. Blíženci, gratulujeme

Láska může čekat na různých místech a přicházet v různých podobách. Podívejte se, která tři znamení by mohla mít v následujících týdnech doslova z pekla štěstí a jakými způsoby k nim lásky a nová přátelství mohou přijít.
svetzeny.cz

 

Co nám přinese superúplněk?

Vodnářský úplněk plný vizionářství a chuti plánovat nás zasahuje uprostřed lvího času, který je vždy aktivní, sebevědomý a… no prostě víte, jaký je Lev, král zvířat. 

V tento čas budeme víc tušit, kam se máme vydat, pokud o své životní cestě pochybujete. Sledujte tedy své myšlenky, to, co vás kde na cestách, dovolené nebo i doma nadchne, a třeba si to jen zapište. Tohle „volání duše“ se totiž nemusí plnit hned a nemusíte hned podnikat nové kroky, ale nechte si ten lísteček s myšlenkami někde a čas od času se na něj podívejte v průběhu roku: jednou se stane, že uzraje čas. Možná nyní jen naše mysl míří přesněji – a může to pro nás být někdy až překvapivými směry.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop zdraví na srpen: Berani se budou cítit mladší, Střelce můžou potkat zažívací potíže

Začněte srpen s jasnější představou díky našemu horoskopu zdraví. Objevte, jak planetární vlivy ovlivní vaše tělo a mysl tento měsíc. Astrologická předpověď vám prozradí, zda vás čekají výzvy nebo možnosti pro zlepšení vašeho životního stylu. Přečtěte si, co hvězdy slibují pro jednotlivá znamení horoskopu a jak se připravit na srpen, abyste ho zvládli po zdravotní stránce co nejlépe.
svetzeny.cz

Úplněk nás také bude vyučovat

Vodnářské vize budou maximálně osvícené, jak to tak úplněk umí, takže pozor na přepálené nápady, myšlenky, zbrklost jak v komunikaci s lidmi, tak i právě v plánech. Proto tu máme tu malou radu s papírkem. Čas nás bude učit, možná více ukazovat, co máme dělat, jak žijí a chovají se ti, kteří umí už něco, po čem my jen marně toužíme. Zatím marně. Ale zapamatujte si jejich postupy, jejich cestu - je to jako stránka do učebnice, která na vás čeká! Pravděpodobně nás to bude táhnout k tradicím, vylepšování toho, co máme a k budování hnízdečka. Je to tak dobře, protože  v tomto čase dobře vidíme, kde máme v našem životě díry, kterými nám uniká energie nebo štěstí.

A nezapomeňte, že tohle je úkol na celý měsíc…

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop lásky na srpen: Střelce čekají změny, Kozorozi by měli být zopodvědní

Srpnová astrologická energie bude osvěžující a plná příležitostí pro růst a rozvoj ve všech aspektech vašeho života. Tento měsíc vám nabídne nové kariérní možnosti, které budou stát za to prozkoumat. Zároveň se můžete těšit na prohloubení vašich vztahů a spojení s lidmi. Srpen vás naléhavě vyzývá k přijmutí nových výzev a otevření se novým zkušenostem. Podnítí vás následovat vaše srdce a podlehnout vášni.
svetzeny.cz

Na co se zaměřit?

Na nápravu svého sebevědomí se zaměřte v případě, že s sebou v životě nesete traumata nebo snížené sebevědomí. Nyní jasně ucítíte, kde si svým smýšlením o sobě škodíte. Tam se zesílí spory, smutky, lítosti, vyvře vztek.

Zaměřte se na dlouhodobé plány, protože jasněji uvidíte jejich směr, či si všimnete drobností, které stojí v cestě jejich realizaci.

A především si odpočiňte v tom pocitu, že chvíli jsou věci v pořádku, protože jsou, pokud vás netrápí akutní problémy. Chvíli můžete vidět svůj život očima úspěšných a být na sebe hrdí.

Zdroj článku