Přejít k hlavnímu obsahu

Milion zdravých tyčinek pro sport a kulturu aneb Bombus rozdává milión tyčinek!

Info ikona
bombus

Česká značka Bombus spouští samplingový projekt „Milión tyčinek“. Chce svými oblíbenými tyčinkami dodat energii všem českým kulturním, společenským a sportovním eventům. Nabízí proto zdravé Bombus RAW ENERGY, jako podporu a motivaci pro jejich pořádání a jediné co chce, aby si akce účastníci a pořadatelé společně s jejich tyčinkami konečně pořádně užili!

Kultura, sport a vlastně všechny společenské akce utrpěli v posledních letech opravdu velké rány. Akce, které jsou často závislé zejména na dobrovolnosti organizátorů se nyní často potýkají s nedostatkem motivace pokračovat. Mnohem hůře než dříve, hledají další dobrovolníky, sponzory a partnery. Bombus se proto rozhodl spustit tento vlastní projekt a podpořit všechny organizátory amatérských a poloprofesionálních eventů, kteří akce dělají s nadšením, často z vlastních prostředků a téměř bez podpory. Nabízí jim malé i velké tyčinky plné zdravé energie z ovoce a jediné co chce je, aby se rozdali účastníkům, hostům a lidem, kteří se na pořádání těchto akcí podílejí.

Stačí přihlásit svoji akci a je to!

Projekt milion tyčinek odstartoval začátkem dubna a zájemci z řad organizátorů a pořadatelů se mohou o podporu přihlásit prostřednictvím webového portálu www.miliontycinek.cz. Široká veřejnost si pak může prohlédnout seznam akcí, kde můžou tyčinky ochutnat, a navíc se můžou zařadit do soutěže o návštěvu firmy a zásobu tyčinek Bombus na celý rok.

Hlasem projektu je Leoš Mareš

K propagaci tohoto projektu se připojila také řada známých influencerů, sportovců a osobností. Hlasem projektu Milion tyčinek se stal Leoš Mareš.

Info ikona
Bombus

Tohle je Bombus, seznamte se!

Bombus jsou oblíbené a zdravé raw tyčinky vyrobené z přírodních surovin, neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Jsou ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách, nebo kdykoli během vašeho dne. Datlový základ, spousta blahodárné energie a žádné zbytečné ingredience. České tyčinky Bombus najdeme již ve 25 zemích světa a každý rok se jich v Krnově vyrobí miliony!

 Pořádáte místní fotbalový turnaj, jógovou výzvu nebo divadelní představení pro děti? Neváhejte, přihlaste také vaši sportovní nebo kulturní událost! Třeba právě váš projekt Bombus podpoří svou zdravou energií!

Více informací najdete na www.miliontycinek.cz