Přejít k hlavnímu obsahu

LAHODNÝ KOKTEJL PLNÝ ENEGIE NEJEN PRO DOKONALÝ START DNE

Odstartujte nový den jedinečnou sladkou lahůdkou Chia pistáciovým koktejlem, který dokonale rozmazlí vaše smysly, dodá vám energii, ale hlavně podpoří štíhlou linii.

Koktejl je založen na účincích blahodárných chia semínek, ale vyniká právě chutí pistácií a dochucen je i špetkou čaje matcha. Představuje tak dokonalý koktejl plný proteinů, vitamínů a minerálů, které vás posílí a skvěle naladí pro nový den. Zároveň dodají i notnou dávku potřebné energie. Chia pitáciový koktejl je zároveň přímo stvořený pro hubnutí a vyrýsování postavy. Obsahuje totiž také syrovátkový protein, který zvyšuje pocit sytosti a zabraňuje ztrátě svalové hmoty, ale i vlákninu potřebnou pro hubnutí a omega-3 mastné kyseliny vhodné pro naši imunitu i udržení správné hladiny tuků v krvi. Nechybí v něm pochopitelně ani vápník, hořčík, vitamíny, železo, zinek, jód nebo selen. K tomu všemu neobsahuje přidané cukry ani gluten, takže kromě snídaně může být i skvělým tipem na sladkou a zdravou svačinku, stejně tak je vhodný na letní dovolené, výlety nebo cestování, kdy jej lze za pomoci shakeru jednoduše připravit i mimo domov

Jednu odměru (30 g) stačí rozmíchat s 0,3 litrů mléka nebo vody a rovnou konzumovat. Jedno balení Chia pistáciového koktejlu navíc vystačí na 15 porcí. K dostání na www.chiashake.cz.

2 slides, created on 21/May/2020 - 10:12:28