Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop vám prozradí, jak být optimističtější. Tip pro každé znamení podle hvězd

Pociťujete v novém roce pesimismus ve svých rozhodnutích? S těmito tipy, které jsou dokonale sladěny pro každé znamení zvěrokruhu, se rozloučíte s negací, která vám bere příliš mnoho energie.

Díky těmto tipům bude každé znamení zvěrokruhu optimističtější

Všichni potřebujeme v této obtížné době více optimismu. Snadněji se to řekne, než udělá. Kde tedy najít onu pozitivní energii, když jsme obklopeni neutichající negativitou? Zeptali jsme se hvězd a vybrali správný tip pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Sebejistý Beran je zpočátku ovlivněn optimisticky, ovšem je pro něj velmi obtížné, udržet si pozitivní energii delší dobu.
Tip: Na začátku projektu si zapište všechny své pozitivní pocity. Když se zdá, že vás optimismus opouští, můžete si znovu přečíst, na co jste se tolik těšili a co vám dělalo radost.

Býk

Být se sice může zdát od přírody pesimistický, ovšem jeho pracovitost a houževnatost se nevyhýbá žádné výzvě.
Tip: Místo neustálého přemýšlení „co kdyby“, by vám neuškodila změna úhlu pohledu. Zaměřte se na pozitivní příležitost a ignorujte nepravděpodobné nejhorší scénáře.

Blíženci

Toto znamení zvěrokruhu miluje změny a obvykle se na ně dívá s dobrými pocity. Přesto může jejich nálada ze dne na den kolísat a vést spíše ke špatné náladě. 
Tip: Uznejte svou pesimistickou stránku a neodmítejte ji. Místo toho analyzujte důvod.

Mohlo by se vám líbit

Čakry v těle mají na váš život velký vliv. Jak poznáte, že máte některou zablokovanou?

Necítíte se dobře a nevíte proč? Jste často nemocní, máte špatnou náladu, nic vás nebaví? Na vině mohou být zablokované čakry. I když pro ně neexistují lékařské důkazy, východní medicína jim přisuzuje velký vliv na duševní i fyzické zdraví člověka.
svetzeny.cz

Rak

Přecitlivělost Raka je požehnáním i prokletím. Rozhodně by se proto měl snažit zachovat si svůj optimistický pohled, i když cítí hluboký zármutek. 
Tip: Zkuste si každý den dát trochu času v přírodě. Procházky, běhání s přítelem nebo turistické výlety dělají zázraky se špatnou náladou.

Lev

Lvi nemají problém být pozitivní – je to součástí jejich povahy. Pokud se však cítíte ohroženi ostatními, může se to rychle změnit v chladnost nebo žárlivost.
Tip: Pamatujte si, že místo na výsluní vám nikdo nechce ukrást. Prostor je tady pro každého!

Panna

Optimismus nechybí ani těm, kteří se narodili ve znamení Panny. Potřebují však nějakou pomoc, aby rozšířili svoje pozitivní pocity. 
Tip: Nemůžete zlepšit náladu každému. Dělat lidi v okolí šťastnými není váš projekt projekt. Buďte shovívaví sami k sobě.

Váhy

Okouzlující Váhy mohou být velmi často optimistické, ale také beznadějné romantičky. Pokud něco nejde tak, jak by mělo, svět se pro ně naprosto zhroutí. 
Tip: V takových chvílích vyzkoušejte dechové cvičení. To vám umožní přesněji vnímat a rozeznávat své emoce.

Štír

Znamení ohně vnímá vše s velkou intenzitou. Tedy silné pozitivní, ale i silné negativní myšlenky nejsou Štírovi cizí. Pesimistický jedinec se pak může stát velmi uzavřeným a náladovým.
Tip: Pokud se znovu objeví negativní myšlenky, soustřeďte se na pozitivní události, které jsou ještě před námi. Napište si je a uvidíte, na co dalšího se můžete těšit.

Střelec

Střelec je považován za nejoptimističtější znamení zvěrokruhu. Kamkoli se podíváte, uvidíte dobrodružství, motivaci a inspiraci. Pokud se však objeví pesimistické myšlenky, mohou Střelce zasáhnout obzvláště tvrdě, protože na to není zvyklý. 
Tip: Kontaktujte někoho ze svých blízkých a zbavte se špatných pocitů.

Mohlo by se vám líbit

Čtení z dlaně: Mapa vaší dlaně vám objasní vaši životní cestu

Je neuvěřitelné sledovat, jak se postupem času vaše mapa v dlani mění. Jak kráčíte životem, vstřebáváte více a více prožitků a nabýváte další a další zkušenosti, přibývají vám v dlani nové a novév znaky. K základním liniím, které lidi fascinují, patří tzv. čáry.
svetzeny.cz

Kozoroh

Toto znamení zvěrokruhu je vůči sobě vždy velmi kritické. Proto jsou Kozorozi jedním z extrémně pesimistických znamení zvěrokruhu a často potřebují podporu, aby našli cestu zpět k pozitivnímu směru. 
Tip: Pokud máte špatnou náladu, pomůže vám večer s přáteli. Bezstarostné večery okamžitě vytvářejí opět dobré pocity.

Vodnář

Optimistické vize budoucnosti? Pro Vodnáře to není problém. Pokud však nyní máme vidět dobro, cynické znamení zvěrokruhu má často problémy. 
Tip: Meditace denně vám pomůže soustředit se na přítomnost a žít zde a teď. Koneckonců, je důležité si užít každý okamžik.

Ryby

Ryby jsou obecně považovány za optimistické lidi. To, co jim může způsobit potíže, je jejich intenzivní empatie. Mohou tak rychle převzít pesimismus ostatních. 
Tip: Jak se negativita zvyšuje, zkuste určit zdroj špatných pocitů. Vychází to od vás nebo pochází zvenčí?

Mohlo by se vám líbit

Horoskop lásky 2021: S kým zažijete nejvášnivější chvíle v tomto roce?

Naše astro předpověď vám prozradí s jakým znamením vám to letos bude klapat a s jakým skřípat. Dozvíte se i, s kým zažijete nejlepší sex a s kým byste měla zakládat rodinu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Ovládněte své myšlenky a převezměte kontrolu nad svým životem

Pokud čtete tento článek, znamená to, že máte chuť ovládat svou mysl. To je dobře. Nežádoucí myšlenky mohou způsobit spoustu flustrace a úzkosti. Nejste sami, kdo si přeje, aby byly tyto negativa z vašeho života pryč. Je samozřejmě normální mít problémy, řešit nepříjemné situace nebo čelit tváří v tvář nějaké výzvě.
svetzeny.cz