Přejít k hlavnímu obsahu

Prožijte pohodový říjen se Světem ženy!

Podzim nemusí být smutný a šedivý. Víme, jak si ho užít naplno – se šarmem Francouzky, hrnkem dobrého kafe, nabitá energií a inspirovaná nápady, které najdete na víc než 100 stranách říjnového Světa ženy. 

Svět ženy je 10/18 je prodeji od 19. 9. 2018.

Herečka Vlastina Kounická Svátková působí křehce, až zranitelně. Její slova ale znějí neuvěřitelně silně. Pro Svět ženy prozradila, proč už se nebojí bavit otevřeně o citlivých věcech i jak se naučila přiznat si vlastní chyby.

Určitá míra sobectví je pro život nezbytná. Platí to ale i ve vztahu? Ptali jsme se psychoterapeuta Honzi Vojtka. 

Chcete vědět, jak na podzim nesplynout s davem? Oblečte se do elegantní módy ve francouzském stylu.

„Céčko“ neprospívá na podzim jen vaší imunitě. Prozradíme vám, proč je důležité dopřát pořádnou vitaminovou péči také vaší pleti. 

Každé přání se vám může splnit. Víte, jak na to? My ano a naučíme to i vás. A dost možné, že váš život pak nabere úplně jiné obrátky. 

Nikdy nepostaví dům, ani nezasadí strom, ale vzdušné zámky vybudují během pár minut. Máme pro vás indície, které vám napoví, že máte co do činění s pohádkářem.  

Naše republika slaví sto let a redaktorka Jana se na tohle významné výročí zkusila podívat trochu osobněji. Napsala dopis své prababičce. Možná se pak třeba i vy zamyslíte nad tím, co byste o dnešní době řekla té své. 

Cibulačka nebo rizoto jsou vcelku obyčejná jídla. Stačí ale kapka alkoholu a získají neobyčejný „drive“. Objevte kouzlo vaření s vínem či dobrým rumem. 

Vydejte se s námi na výlet a objevte jedinečná místa naší země. Je sice malá, ale v mnoha směrech výjimečná. 

Nezapomněli jsme ani na oblíbené příběhy ze života. I tentokrát zaútočí na vaše emoce. 

Mějte další čísla Světa ženy jako první. K předplatnému navíc získáte i kosmetickou péči od Yves Rocher v hodnotě 949 Kč. Více na  Předplaťte si.