Přejít k hlavnímu obsahu

Záříjové číslo Světa ženy je tu!

Koupíte ho od 27. srpna.

Těšte se na příjemný rozhovor s herečkou Klárou Cibulkovou a upřímnou zpověď moderátorky Lucie Šilhánové.

Horolezec Radek Jaroš pro nás napsal fejeton Život je o kapce nebezpečí a sportovec Jiří Ježek se nám svěřil, jaké to je, být úspěšným handicapovaným cyklistou. Pokud (stejně jako my) patříte mezi fanynky Michaela Douglase, určitě vás potěší náš článek o jeho životě, filmových rolích a boji s rakovinou.

Nemáte po práci čas na dlouhé vyvařování? Našli jsme 5 superjednoduchých receptů, které máte do půl hodinky hotové, a navíc se z nich nají celá rodina!

Košile je kousek, který milujeme. V redakci jsme se oblékly do těch, co nosíme nejčastěji.

Také máte mobil neustále v ruce? Svůj smartphone bereme do ruky každých 7 až 8 minut a jeho používání nám tak zabere až 2 hodiny denně. Jaký to má vliv na náš život?

Nedaří se vám zahnat akné ani v dospělosti? Zapátrali jsme po příčinách pupínků a máme zaručené tipy na prevenci a léčbu.

Jak dnes mohou děti získávat vědomosti? Navštívili jsme „normální“ školu i „takovou normální rodinku“, v níž maminka převzala roli učitelky.

Posíláme vám 5 pozdravů z Paříže: tajné tipy z města nad Seinou, které vám ukážou další tváře francouzské metropole.

Máme pro vás 3 příběhy ze života. V prvním se zpovídá zraněná žena, které byl manžel nevěrný. V druhém se možná ztotožníte s vypravěčkou, která se snaží vyrovnat s rozvodem tak, aby to nepoznamenalo její dítě. Ve třetím naše čtenářka řeší to, co známe všechny – problémy v práci.

Luštěte a vyhrajte konopnou kosmetiku CutisHelp nebo peněžitou odměnu 1000 Kč! Předplatitelky získají lehký krém Cellular Perfect Skin pro mladistvou a svěží pleť bez pigmentových skvrn od značky Nivea.