Přejít k hlavnímu obsahu

Získejte krásnou a čistou pleť díky přírodním ingrediencím, které pocházejí z Bretaně

Důkladné odličování a čištění je základem krásné a zářivé pleti a žádná beauty rutina by se bez něj neměla obejít. Objevte jedinečnou řadu čisticích a odličovacích produktů od francouzské značky Yves Rocher. Pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, pro všechny věkové kategorie a potřeby pokožky. Jedno mají společné – všechny obsahují aktivní látky z francouzské Bretaně rostlinného původu.

DOSLOVA PRO VŠECHNY – VŠECHNY TYPY PLETI I VĚKOVÉ KATEGORIE

Máte svoji oblíbenou texturu nebo hledáte produkt přesně na míru podle svých potřeb a preferencí? Experti Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky vyvinuli produkty na čištění pleti vyrobené z ingrediencí rostlinného původu, které jsou přizpůsobeny všem potřebám bez ohledu na typ pleti, věk, pohlaví, životní styl nebo vkus!

PĚT ROSTLINNÝCH ÚČINNÝCH INGREDIENCÍ S MOCNOU SILOU Z BRETANĚ

Bio měsíček s regeneračním účinkem, zklidňující chrpa a heřmánek nebo čisticí máta jsou ikonické rostliny Yves Rocher pěstované v režimu ekologického zemědělství ve francouzském městečku La Gacilly, kolébce značky. Mikrořasa Tetraselmis zastoupená v produktech řady PURE ALGUE je získávána udržitelným způsobem z oblasti bretaňských pobřeží. Všechny tyto rostliny skrývají neobyčejný potenciál uspokojit různé potřeby pleti.

PURE ALGUE pro dokonale hydratovanou a okysličenou pleť

Městské znečištění, stres nebo intenzivní životní styl představují hrozbu pro naši pleť: chybí jí kyslík a postupně ztrácí hydrataci. Experti Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky se inspirovali čisticí sílou oceánu a jako účinnou látku vybrali mikrořasu Tetraselmis, mořskou rostlinku s neobyčejnými schopnostmi v boji proti negativním vlivům a stárnutí pleti. Vyzkoušejte třeba Odličovací želé 3v1 s texturou připomínající mořskou pěnu spojuje účinnost odličovacího oleje a svěžest čisticího gelu.

Info ikona
odličovací želé

Ikonické odličovače i pro nejcitlivější oči

Pokožka v okolí očí patří k nejcitlivějším a nejvíce namáhaným místům celého obličeje. Oční okolí je proto první, které trpí známkami stárnutí pleti: předčasně se mohou objevit vrásky, jemné rýhy a příznaky únavy. Vsaďte na Expresní odličovač na oči s chrpou, který obsahuje až 97 % složek přírodního původu. Důkladný výběr ingrediencí umožnil vytvořit dvoufázovou, hebkou a nemastnou texturu. Odličovač je šetrný k pokožce i řasám a efektivně odstraňuje i voděodolný make-up.

Info ikona
Yves Rocher

Řešení pro mastnou, citlivou i zralou pleť

Ať už vás trápí nedokonalosti a rozšířené póry, začervenání a citlivá pleť nebo hledáte výživné produkty pro zralou pleť, Yves Rocher nabízí řešení pro všechny. Vyzkoušejte řadu PURE MENTHE s čisticí mátou, PUR CALENDULA s výživnými vlastnostmi bio měsíčku nebo uklidňující vlastnosti heřmánku v řadě produktů PURE CAMOMILLE.

Info ikona
Yves Rocher