Přejít k hlavnímu obsahu

Objevte 3 kroky pro lesklé a silné vlasy se značkou ICONIQUE Professional

Info ikona
Péče o vlasy

Trápí vás suché a poškozené vlasy bez objemu? Chcete jim opět vrátit jejich zdravý vzhled? Dopřejte jim profesionální péči od ICONIQUE Professional. Díky hydrolyzovanému keratinu opět získají svůj lesk a hebkost, a navíc budou lépe odolávat stále silnějšímu slunci.

Jedinečná kombinace účinných látek dělá z vlasové kosmetiky ICONIQUE Professional první volbu pro všechny, co chtějí svým vlasům navrátit jejich krásu.

Jednotlivé složky šamponu, kondicionéru a regenerační masky tvoří unikátní pečující koktejl, který je intenzivně vyživuje již od prvního použití. Odhalte i vy tajemství zdravě vypadajících vlasů ve třech jednoduchých krocích.

První krok: šetrný šampon

Jemné složení šamponu ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair vlasy šetrně zbaví nečistot a zlepší jejich celkovou kondici. Díky hydrolyzovanému keratinu budou po každém čištění lépe chráněny proti křehkosti, lámavosti a nadměrnému vypadávání.

Info ikona
Péče o vlasy

Do boje proti matnému vzhledu šampon povolává i vzácný protein sericin získávaný z pravého hedvábí. Ten přispívá ke zlepšení syntézy kolagenu a váže ve vlasech tolik potřebnou hydrataci.

Druhý krok: pečující kondicionér

Dokonale čisté vlasy je následně potřeba vyživit, vyhladit a připravit na jejich následnou úpravu. Tuto roli výtečně plní kondicionér ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair s hydrolyzovaným keratinem a jedinečnou silikonovou mikroemulzí. Ta zajistí jednoduché rozčesávání a snadný styling účesu. Pravidelné používání kondicionéru pak zanechá vlasy hebké a hedvábné na dotek.

Info ikona
Péče o vlasy

Třetí krok: vyživující maska

Poslední zastávku na cestě k nejkrásnějším vlasům vašeho života představuje intenzivní vyživující maska ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair. Její regenerační složení na vlasech vytvoří neviditelný film, který je chrání před mechanickým nebo tepelným poškozením. Lépe tako odolávají jarnímu slunci, jsou živější a méně se lámou.

Přestaňte o krásných vlasech pouze snít! Značku ICONIQUE Professional si můžete prohlédnout a zakoupit v prodejnách NOTINO.

Info ikona
Péče o vlasy

Proč právě hydrolyzovaný keratin?

Keratin je základní stavební složkou vlasů, která tvoří až 95 % jejich objemu. Hraje klíčovou roli v jejich pevnosti, pružnosti a celkové kvalitě.

Hydrolyzovaný keratin pak pomáhá tam, kde už obyčejný keratin nestačí.

Jeho snadno vstřebatelné molekuly totiž pronikají do vlasového vlákna, vyplňují vzniklé mezery a navrací vlasům jejich přirozenou krásu.