Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková. Vášnivý vztah jak z filmu skončil alkoholem a nevěrou

Info ikona
Václav Noid Bárta

Začátek jejich vztahu byl jako z filmu, po zjištění, že jsou jim jejich tehdejší partneři nevěrní, se rozhodli potkat a vznikla z toho velká láska. Následovala svatba a narození dcery, vše se zdálo být idylické. Za zavřenými dveřmi ale probíhaly hádky a pár si musel zodpovědět otázku, zda nedokáží žít bez sebe nebo spolu.

Dohromady je dala nevěra

Gabrielu a Václava k sobě přivedla bizarní situace. Oba dva měli partnery, kteří je podvedli a nakonec spolu utvořili pár. Aby Gabriela a Václav nezůstali „na ocet“, rozhodli se sejít a poznat se s tím, že když to funguje druhé dvojici, proč by nemohlo i jim. První schůzka proběhla v roce 2012. Chemie mezi nimi zafungovala ihned a pár tvořili už od prvního rande. V roce 2013 oficiálně přiznali médiím, že spolu už několik měsíců chodí. Václav se nechal slyšet, že se kvůli Gabriele vzdal své neřesti – alkoholu. To se jeho předchozí partnerce, Elišce Bučkové, nepodařilo za celou dobu jejich vztahu.

 

Dva Štíři

Jejich vztah byl od začátku velmi intenzivní, bohužel to nebylo jen o vášni, ale také o hádkách a došlo i na rozchod. K tomu došlo prvně v roce 2013 těsně před Vánoci. Gabriela si to vysvětluje tím, že jsou oba dva stejné znamení horoskopu – dva Štíři. V jednom rozhovoru uvedla: „To jsou ti dva Štíři vedle sebe. Pořád jsme řešili jednu hloupou hádku, která vznikla z banální věci, přidávali k tomu další a další ošklivé věci a pak už jsme to nezvládli. Ale ta hádka nám nakonec pomohla. Zjistili jsme, že bez sebe nemůžeme žít.“

Usmíření, svatba a miminko

Pár se k sobě vrátil v roce 2014, kdy v dubnu oznámili, že spolu čekají miminko, Gabriela byla tou dobou ve třetím měsíci těhotenství. Pár vyvrátil, že by dítě počali neplánovaně a také to, že by miminko mělo být tím, co je usmířilo. Poté, co se Václav dozvěděl, že je Gabriela těhotná, neotálel a požádal ji o ruku, Gabriela nadšeně souhlasila. Oba si přáli, aby se miminko narodilo do úplné rodiny. Tajná svatba se uskutečnila v červenci 2014, účastnila se jí pouze rodina a nejbližší přátelé. Jako místo svatby si zvolili Hoštice, jelikož Gabriela pochází z jižních Čech. Pro Gabrielu to byla první svatba, Václav již jednou ženatý byl, a to se zpěvačkou Lucií Bílou. Na podzim se jim narodila dcera Terezka a do rodiny tak přibyl už třetí Štír. Vypadalo to, že jejich vztah čeká krásná budoucnost. Noid se v rozhovorech novinářům svěřoval, že by si pár v dohledné době přál další dítě. Rovněž si vysnili společné podnikání – soukromou školku.

 

Drsný rozvod

V roce 2017 však vztah začal procházet krizí. Pár se začal navzájem osočovat a vydávat protichůdná tvrzení do médií. Václav tvrdil, že příčinou jejich hádek je to, že ho Gabriela podvádí. Gabriela však tvrdila, že příčinou sporů je Václavova závislost na alkoholu. Dokonce prý měla jeho několikadenní kocovina skončit tím, že ji vyhodil z domu. Gabriela se následně s dcerkou odstěhovala. Následně se začala objevovat po boku plastického chirurga Patrika Paulise, ale tvrdila, že nebyl příčinou rozvodu s manželem. Rozvod se vlekl do roku 2018. Pár také musel řešit to, komu bude do péče svěřena Terezka. Zpěvák chtěl mít na začátku dceru ve střídavé péči, ale v roce 2018 od svého požadavku ustoupil s ohledem na to, že situace se zklidnila a s Gabrielou spolu zvládli přátelsky vycházet a fungovat jako rodiče. Dnes je Gabriela podruhé šťastně vdaná za Petra Švamberu, se kterým má druhé dceru. I Václav se stal podruhé otcem, přítelkyně Eliška Grabcová mu v listopadu porodila dceru Elsu.