Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Gwyneth Paltrow se ukázala bez make-upu i s maminkou: Hollywoodskou hvězdu byste na ulici asi nepoznali

Zatímco některé by mohla představa pózování s nenalíčeným obličejem vyděsit, Gwyneth Paltrow říká, že ve skutečnosti upřednostňuje vzhled bez make-upu, protože v jádru byla vždy „tak trochu divoška“. Držitelka Oscara Gwyneth Paltrow (49) se neproslavila jen svými skvělými filmy, ale také podivnými produkty, které uvádí na trh pod záštitou značky Goop, za kterou můžeme mimo jiné poděkovat svíčkou s vůní pochvy. Jak tato podnikatelka vypadá bez make-up?

Slavná kráska je sice filmová hvězda, ovšem na jejím Instagramu a na fotkách od paparazzi fotografů, jí nedělá problém ukázat se bez make-upu nebo bez zázračných filtrů, které vás vyretušují. Sama je velkým bojovníkem za přírodní stárnutí a především za zdravou sebelásku.

Tvář bez make-upu

Paltrow vysvětluje, že život bez make-upu je pro ni přirozený. Vyhla se tomu i na střední škole, což může říct asi minimum dívek. „Chodila jsem do dívčí školy a nenosily jsme make-up. Nikomu jsme se nepředváděli. Během celé střední školy se make-up nikdy nestal součástí mé rutiny. A myslím, že to částečně souvisí s tím, že jsem byl vždycky tak trochu divoch. Mám ráda pocit čisté pleti.“

Maminka i Gwyneth bez make-upu

Gwyneth Paltrow na fotkách není sama, byla s ní totiž i její matka Blythe Danner, známá z filmu Hit the Dad, když spolu šli na večeři.

Gwyneth Paltrow bez make-upu

Hvězdná Demi Moore bez retuše. Paparazzi fotografie ukázaly nejen celulitidu

Královnou léta 2022 je Demi Moore, která nosí svůdné růžové bikiny, zatímco „nasává léto“ na lodi. Kdo ve svých 59 letech ví, jak ohromit své 3 miliony sledujících na Instagramu a předvádět v bikinách dokonalé tělo? právě ona. Ovšem paparazzi fotky odhalily i trochu víc, než by slavná kráska chtěla.
svetzeny.cz

Po boku své matky, Blythe Danner, během rozhovoru v srpnu 2020 Paltrow poskytla nejelegantnější možnou odpověď na jednu otázku. V reakci na otázku své 17leté dcery Apple, „v jakém věku se cítila nejhezčí“, Paltrow vrhla nové světlo na obtížný proces stárnutí a nově definovala, co to znamená cítit se krásná. „Myslím, že když vidíte, jak se vaše tvář začíná měnit, nemusíte se nutně cítit navenek nejkrásnější,“ poznamenává Paltrow a pokračuje s větším optimismem: „Ironií však je, že je to období ve vašem životě [starší věk], kdy se skutečně máte rádi a víte, kdo jste, se tak nějak vnitřně cítíte opravdu krásní.“

Kdy se herečka cítila nejkrásnější? 

Pro ty, kteří by se zajímali, Gwyneth Paltrow řekla, že její nejkrásnější věk byl v jejích pozdních 30 letech. Odpověď její matky byla 50, přičemž její pocity krásy připisovala stejné sebelásce, kterou popsal Paltrow.