Přejít k hlavnímu obsahu

Dno se prohlubuje: Ondřej Gregor Brzobohatý začíná spolupracovat s bulvárem a vydává další prohlášení

Info ikona
Kuchařová, Brzobohatý

V jednom měl Ondřej Gregor Brzobohatý (40) pravdu. Je to jako nekončící telenovela Kuchařová Brzobohatý. Zatímco Ondra si vždy zakládal na nekomunikaci s bulvárem, nyní spolupracuje na plné obrátky a snaží se vyvrátit všechno tvrzení své ex manželky Taťány Kuchařové (35).

Modelka je na pranýři už několik týdnů

Česko je momentálně rozděleno na tři tábory. První stojí za hudebníkem Brzobohatým, druhý tábor chrání Táňu a třetí tábor v diskuzích pod články mluví o tom, že „je to nezajímá“. Ať tak či tak, nové informace v této kauze jdou na dračku a zdá se, že ani Ondřej Gregor nemá nejmenší zájem o ukončení tohoto veřejného praní špinavého prádla. Ke kauze se snad vyjádřili už všichni, včetně těch, kteří s tím nemají nic společného. Ovšem nové a nové skutečnosti se neustále dostávají na povrch.

Krušné chvíle Brzobohatého: Fanoušci poukazují na první manželství, které zničila údajná nevěra. Johana našla štěstí u ženy

svetzeny.cz

Poskytnuté dokumenty nikdy nikdo neviděl

A to je hned první zádrhel. Taťána tvrdí, že nikomu nic neposkytla, Ondřej s rodinou mají jasno, že utajené informace poskytla deníku Blesk právě jeho ex. Kde je pravda? Nikdo neví. Jisté je, že se Brzobohatý začal až nápadně obětavě vyjadřovat do bulvárního tisku ohledně vskutku intimních záležitostech. Tabu není jeho orientace, převlékání se za ženu, finanční situace a mnoho dalšího.

Kamarádka Nikola zamíchala s kartami

Kamarádka Taťány Kuchařové si servítky nebrala a práskla na Brzobohatého vše. „Při vyprávění toho, co s Ondřejem zažila, se klepala a měla problém se uklidnit. Vždy říkala, že by to nepřála nikomu zažít. Měla potřebu se z toho vypovídat,“ napsala Blesku Nikol. „Nikdo není bez chyb, ona si přála jen skvělého muže a velkou rodinu. Moc ji bolí, že tohle jí Ondřej nedal,“ svěřila intimní detaily života manželů.

Nad Ondřejem Brzobohatým se stahují mračna. Fotky a informace bulváru údajně poskytl on sám

svetzeny.cz

Zdá se, že kamenem úrazu byly děti

Právě téma dětí je fakt, který oba ustavičně omílají a nemohou se shodnout na tom, kdo děti chtěl a kdo ne. Taťána ostatně několikrát naznačila, že je Ondřej gay. V první reakci mu dokonce poblahopřála ke „coming outu“, ovšem to po několika minutách smazala. V jejím nedávném vyjádření zase stojí: „"Takže jednou provždy: nikdy jsem nepoužila slovní spojení sexuální deviace a nikoho jsem neposílala k sexuologovi, nadto z údajného strachu, že je homosexualita dědičná,“ napsala. Ovšem o homosexualitě se v rozhovoru pro Blesk s Brzobohatým vůbec nemluvilo. Téma znělo „sexuální deviace“. Co se tedy snaží Táňa naznačit?

Brzobohatého vyjádření nevyjádření

Zda je tohle reakce na obvinění, které na světlo světa přinesla kamarádka Nikola, nebo pouhá touha po pozornosti, to ví jen sám Brzobohatý. „Vidím, že dno se prohlubuje! To je jen jedna z dalších Taťániných pomluv, která se dostala na světlo jako že prostřednictvím fiktivní kamarádky. Mimochodem, její klasická finta, kterou na mě zkoušela i u rozvodu. Podívej, co mi někdo napsal a podobně,“ napsal Blesku Brzobohatý. „Tím, že do celé věci odporně zatahuje i mou rodinu, mě chce vyprovokovat k ostré reakci, ale pro mě to je opravdu ztráta času, tuhle ubohou lež nějak víc komentovat,“ pronesl.

Zdá se, že poslední díl telenovely ještě není u konce ani zdaleka...

Kvíz: Poznáte nejslavnější seriály 90. let podle fotografií? Otestujte svoje znalosti

svetzeny.cz

Zdroj článku