Říjnové číslo Světa ženy je tu!

Nový Svět ženy slaví své 1. narozeniny a má pro vás dárek! Uvnitř titulní strany najdete jedinečný plakát s návodem jak na contouring ZDARMA. Budete si ho moci vytrhnout a mít ho stále po ruce. Těšte se také na soutěž webu a Facebooku, která bude trvat po celý měsíc a návodné video, jak na konturování za 30 sekund!

Máme pro vás také novou rubriku O čem se mluví, ve které píšeme o největších fenoménech současnosti. Tentokrát se zaměřujeme na antikoncepci. Přestože je jedním ze symbolů ženské svobody, nese s sebou několik úskalí. Jaká nebezpečí hrozí při jejím užívání?

Gabriela Bártová se v rozhovoru rozpovídala o žárlivosti na svého manžela Václava Noida Bártu, o závisti ostatních lidí, o bývalých i současných přátelích a také o své malé princezně Terezce.

Český režisér Slávek Horák pro nás napsal fejeton o českých ženách a o tom, čím jej inspirují.

Že na velikosti nezáleží? Že ženy na porno nekoukají? Společně se sexuoložkou Laurou Janáčkovou jsme našli největší mýty o sexu!

Známe trendy podzimu. Prozradíme vám je.

Milujeme retro. Podívali jsme se do kuchyně našich babiček a vybrali oblíbené i netradiční recepty z dob, kdy byla česká kuchyně na vrcholu své slávy.

Přečtěte si tři skutečné příběhy našich čtenářek – o posedlosti uklízením, o nevěře, která (ne)vyšla a o špatné volbě partnera.

Luštěte a vyhrajte tyčový mixér od Magnet 3Pagen nebo peněžitou odměnu 1000 Kč!

@svetzeny