Přejít k hlavnímu obsahu

NENECHTE SI UTÉCT NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ SLEV

Info ikona
Apart

Blíží se konec roku a nás čeká velkolepá silvestrovská oslava, kterou zpravidla zakončí fascinující ohňostroj. APART se rozhodl k těmto oslavám připojit a připravil pro Vás novoroční slevy až -70% na vybrané šperky a hodinky! Tak na nic nečekejte a rozjasněte si začátek roku krásnými doplňky.

Nenašli jste pod stromečkem, co jste si tajně přáli?

Pokud jste letos nedostali dárek, o kterém jste snili, tak nezoufejte! Můžete si ho rozbalit nyní. APART má pro Vás dodatečnou nadílku v podobě atraktivních slev.

Zlaté a stříbrné náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky a prstýnky – to vše můžete nyní pořídit za skvělé ceny!

Nenechte si utéct neopakovatelnou příležitost a udělejte sobě nebo svým blízkým radost šperkem s oslňujícími zirkony, barevnými drahokamy nebo nádhernými diamanty.

Info ikona
Apart

Jeden šperk je zaručeně málo!

Krásy není nikdy dost, proto využijte novoroční slevy k nákupu okouzlující soupravy šperků, která Vás ohromí svým třpytem a propracovanými detaily.

Není přece nic stylovějšího než se ozdobit náušnicemi, řetízkem a přívěskem, které k sobě perfektně ladí.

Info ikona
apart

Vánoce za námi a nový rok před námi

Nový rok můžeme brát jako příležitost pro nový začátek. Čeká nás opět spousta zajímavých zkušeností a zážitků. Je jen na nás, jak s nimi naložíme.

Aby Vám APART tento start do další etapy života zpříjemnil, přichystal pro Vás jedinečné slevy na dámské i pánské hodinky, které propojují dokonalou kvalitu, unikátní design a užitečné funkce.

Těšit se můžete na světové značky jako je Bergstern, Elixa, AM:PM, Albert Riele nebo Aztorin. Ale pospěšte si, aby na Vás ještě nějaké zbyly!

Info ikona
Apart
Galerie