Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky pro rok 2022: Přinese konec toxických vztahů a nevěr. Raci, Panny a Ryby mají šanci potkat svou spřízněnou duši

Co podstatného se ve vašem milostném životě stane v příštím roce? Postavení planet zapříčiní konec toxických vztahů a nevěr. Jaké události čekají v partnerství vaše znamení zvěrokruhu? Největší šanci potkat spřízněnou duši mají Raci, Panny a Ryby.

Postavení planet zapříčiní konec toxických vztahů a nevěr

V roce 2022 nás čekají turbulence ve vztazích, musíme být připraveni na to, že partnerství projdou proměnami. V první řadě je třeba zmínit vliv retrográdní Venuše, který jsme začali pociťovat již teď v prosinci. Její vliv bude sílit až do 29. ledna. V tomto období dojde k rozpadu toxických vztahů. Pokud se v partnerství vyskytla manipulace, lži a další závažné problémy, je dost možné, že v tomto období vztah ztroskotá. V tuto dobu budou odhaleny i skryté či potlačované problémy ve vztazích. Způsobí to vlnu rozchodů.

Nostradamovo temné proroctví pro rok 2022: Déšť asteroidů, hladomor, záplavy i vzestup umělé inteligence

Michel de Nostredame přezdívaný Nostradamus je asi nejslavnějším věštcem všech dob. Řada jeho proroctví se již vyplnila. Budou pravdivé i další jeho jasnovidecké vize? V blízké budoucnosti nás prý čeká déšť asteroidů, hladomor, záplavy i vzestup umělé inteligence.
svetzeny.cz

Významný vliv na naše vztahy bude letos mít i planeta Mars, která ovládá pudy a sex. Od 30. října do konce roku 2022 však setrvá v retrográdní pozici, což znamená útlum sexuální touhy. Povede to k tomu, že řada románků a nevěr skončí, protože z těchto mileneckých vztahů vyprchá vášeň a jiskra. Pozitivní vliv na vztahy bude mít planeta Jupiter, které se také říká „planeta štěstí“. Jeho postavení v Rybách nás již na začátku roku zahltí romantikou. Nejlepší čas pro seznámení i prohloubení vztahu nastane 12. dubna, zapište si toto magické datum do svého kalendáře, pakliže toužíte potkat spřízněnou duši.

Info ikona
Pár dvojice

Raci, Panny a Ryby mají šanci potkat svou spřízněnou duši

Berani jsou připravení na úplný „reset“ ve vztazích. U zadaných Beranů může dojít k tomu, že odhalí jisté skutečnosti a spoustu věcí si s partnerem vyříkají a začnou od znova.

Býky vliv retrográdní Venuše pořádně vykolejí. Nesnášejí změny, vztahy nevyjímaje. Nakonec ale sami uznají, že jejich vztahy prošly změnou k lepšímu. Vlivem planety Uran budou randit jako o závod, nezadaní Býci letos nebudou chtít zůstat sami. Příští rok se také více odvážou v posteli.

Blížence čeká zásadní rok pro jejich kariéru, ale neměli by udělat tu chybu, že začnou přehlížet svého partnera. V červnu či červenci je nejlepší čas na romantickou dovolenou ve dvou. Od 30. října hrozí, že nastane určité drama ve vztazích.

Raci mají šanci najít svou spřízněnou duši. Proto trochu zvolněte své pracovní tempo a vyjděte si do společnosti, třeba tam narazíte na toho pravého či pravou. Mohla by to být láska na celý život.

Lvi to budou mít ve vztazích obtížné vlivem Saturnu v sedmém domě. Musí si uvědomit, že na vztahu je třeba pracovat. Pokud vás partner „dusí“, jděte o dům dál, nejste kompatibilní. Největší šanci seznámit s tím pravým či pravou máte v létě a na podzim.

Panny se mohou radovat, planeta štěstí Jupiter „okupuje“ jejich sedmý dům. Svého ideálního partnera, který by mohl být vaší spřízněnou duší, nejspíše potkáte v magické datum 12. dubna 2022.

Horoskop: Po zimním slunovratu nastává období Kozoroha. Blíženci odhalí tajemství, Lvům hrozí rozchod

Po zimním slunovratu nastává z astrologického hlediska období Kozoroha. Jeho energie ovlivní všechna znamení zvěrokruhu, některým bude sedět více, jiným méně. Blíženci odhalí tajemství, Lvům hrozí rozchod. Jak se bude dařit vašemu znamení?
svetzeny.cz

Vahám bude dělat problém adaptovat se na nastalé změny ve vztazích, vezme jim to hodně energie. Posléze však uznají, že jsou to změny k lepšímu a budou za ně rády. Atmosféra v partnerství se zlepší zejména v únoru a březnu. V tomto období se také nezadané Váhy mohou zamilovat.

Štíry čeká turbulentní rok ve vztazích, kdy mohou zcela přehodnotit to, jak vnímají svůj vztah nebo partnerství obecně. Ti, kteří se nehrnuli do závazků mohou začít toužit po svatbě a naopak. Nezadané Štíry příští rok sice nečeká seznámení s životní láskou, ale kolem půlky února by se mohli seznámit s fascinující výstřední osobou, do které se bláznivě zamilují.

Střelci budou příští rok v lásce zcela ztraceni. Sami nebudou vědět, co chtějí. Převládne u nich touha usadit se, nebo řeknou ano nespoutanému životu? Jedno je jisté, příští rok si k sobě budou hledat stejně naladěného člověka.

Kozorozi mají příští rok šanci najít partnera, který stejně jako oni touží po vážném vztahu a nebojí se budovat partnerství do hloubky. Jedno je jisté, příští rok si rozšíří obzory v sexu, vztazích či v randění.

Vodnáře čeká perný rok, seznamování bude to poslední, co je bude zajímat. Vodnáři se budou cítit rozpolcení, sice budou mít potřebu s někým být, ale zároveň by také ve stejný čas byli nejradši volní jako ptáci.

Ryby příští rok budou jen a jen zářit, i v oblasti vztahů se jim bude dařit. V magický den 12. dubna 2022 mohou dokonce potkat svou spřízněnou duši. Pokud jste zadaní, v tento den by mohlo dojít k prohloubení vašeho vztahu.

Zdroj: My Imperfect Life

Trendy účesy pro rok 2022, které vás omladí: V kurzu budou objemné vlasy i mikádo ze Hry na oliheň

Trendy účesy pro rok 2022 jsou hravé a dozajista vás omladí. Kadeřník hollywoodských hvězd Ricky Walters prozradil, jaké účesy budou v módě příští rok. Oblibě se budou těšit objemné vlasy v hollywoodském stylu i nedbalé mikádo, které proslavil seriál Hra na oliheň.
svetzeny.cz