Přejít k hlavnímu obsahu

Doplňte na jaře vitaminy!

Doplňky stravy a vitaminy jsou mnohdy nezbytné, pokud jich nemáme dostatek v naší stravě. Máme pro vás tipy na doplňky, které vám pomohou udržet štíhlou linií na léto, pročistí organismus nebo přispějí k normální funkci zažívacího systému.

V dnešní době většina z nás klade na tělo velké nároky, žijeme hekticky, nemáme čas sami na sebe, natož na zdravý životní styl a pestrý a vyvážený jídelníček. Proto je někdy potřeba doplnit minerály a vitaminy pomocí doplňků stravy.

Doplňky stravy od Liftea

Pomoc pro klouby i imunitu

MycoMedica se zaměřuje na čínskou medicínu a pro léčivé účinky využívá čínské houby. Například Cordyceps (housenice čínská) patřil ve starověké Číně a Tibetu k nejcennějším houbám využívaným k harmonizaci duše i těla a používá se i v dnešní době. Jestli hledáte doplňky stravy bohaté na betaglukany, minerály, stopové prvky a vitaminy, tak zkuste tento produkt.

Podpořit imunutu můžete pomocí doplňku stravy Kolostrum s beta-glukany. Je bohaté na imunoglobuliny, což jsou látky, které využívá organizmus, aby rozpoznal a zneškodnil „neznámé objekty“, hlavně viry a bakterie. Dále obsahuje cytokiny, které zabezpečují komunikaci mezi buňkami, regulují zánět a zlepšují obranyschopnost. Kolostrum obsahuje také laktoferrin, který je jednou z nejvýznamnějších látek podporujících imunitní systém.

Pro klouby vyzkoušejte hloubkovou kloubní výživu Geladrink FORTE HYAL PURE s kolagenními peptidy a hyaluronanem sodným.

Novinkou v hubnutí je i přípravek Obezin 45+, který vytváří pocit nasycenosti, snižuje chuť k jídlu a díky tomu by měla jít kila snadněji dolů. Po užití se v žaludku rozpouští a zvětší objem a vy nebudete mít potřebu nandat si na talíř tak velkou porci.

Doplňky stravy pro klouby i imunitu