Přejít k hlavnímu obsahu

Ben Affleck pod palbou kritiky: Svůj problém s alkoholismem svedl na bývalou manželku. Nechutné, vzkazují lidé

Známý hollywoodský herec Ben Affleck se ocitl pod palbou kritiky. V talk show se totiž rozpovídal o problémech s alkoholem, které ho v minulosti trápily. Svůj problém s alkoholismem svaluje na svou manželku, což se pochopitelně některým lidem nelíbí.

Slavný herec se ocitl pod palbou kritiky

Ben Affleck vyvolal pozdvižení, když jsou bývalou manželku obvinil z toho, že v minulosti propadl alkoholismu. Devětačtyřicetiletý herec se o svých pocitech rozpovídal v úterý během svého účinkování v talk show Howard Stern Show. V rozhovoru mimo jiné prohlásil, že by „pravděpodobně stále pil“, kdyby zůstal se svou bývalou manželkou Jennifer Garner. S tou začal randit v roce 2004, pár se o rok později vzal. V roce 2015, pouhý den po desetiletém výročí svatby, však světu oznámili, že se jejich cesty rozdělily a budou se rozvádět. Důvodem mělo být to, že nechtěli, aby si jejich děti myslely, že takto má manželství vypadat.

Mohlo by se vám líbit

Greta Garbo: Největší svůdnice Hollywoodu. Podlehli jí ženatí muži, slavné ženy i homosexuálové

Greta Garbo je jednou z hollywoodských legend éry němého filmu. V USA se dokázala prosadit, přestože zpočátku neuměla byť slovo anglicky. Všechny okouzlila svým šarmem. Nikdy se nevdala, přesto jí slavné ženy i muži klečeli u nohou. Toto je pozoruhodný životní příběh jedné z největších hollywoodských hvězd.
svetzeny.cz

Oficiálně k rozvodu došlo až o tři roky později. Se svou bývalou manželkou má Ben Affleck tři děti – Samuela, Seraphinu Rose Elizabeth a Violet. Slavný herec se v rozhovoru svěřil, že právě děti byly důvodem, proč ve svazku setrvával. „Říkal jsem si, že nemohu odejít kvůli svým dětem, ale nejsem šťastný, co mám dělat? A to, co jsem udělal, bylo, že jsem vypil láhev skotské a usnul jsem na gauči, což se neukázalo být řešením,“ nechal se slyšet herec. Jeho upřímná zpověď však vyvolala vlnu nevole.

Řada lidí má totiž ještě v živé paměti fotografie zachycující Jennifer Garner, která byla právě tou osobou, která svého manžela odvezla do léčebny, i přestože už tři roky netvořili pár. „Obviňuješ svou bývalou manželku, že může za tvé pití? Byl jsi alkoholik, než sis ji vzal!“ rozčílil se jeden uživatel sociální sítě Twitter. Další lidé se rozčilovali nad tím, že takto by o Jennifer neměl mluvit s ohledem na to, že je to matka jeho dětí. Řada lidí také herce vyzvala k tomu, aby převzal odpovědnost za svoje činy. Některé lidi také pobouřili Benovy výroky o tom, že se v manželství prý cítil jako v pasti.

 

Mohlo by se vám líbit

Madonna čelí kritice kvůli retuším a filtrům: Grafik ukázal, jak by vypadala bez nich

Madonna již delší čas čelí kritice kvůli množství úprav, které má používat pro retušování svých fotografií. Grafik Hidreley vám ukáže, jak by Madonna vypadala, kdyby neexistovaly filtry a retuše. Změna je to skutečně velká.
svetzeny.cz

V rozhovoru zřejmě zklamal hned dvě Jennifer

Aby toho nebylo dost, v rozhovoru pravděpodobně Ben Affleck nenaštval jen jednu Jennifer, ale rovnou dvě. Tou druhou je jeho současná přítelkyně, slavná zpěvačka Jennifer Lopez. Pár má za sebou dlouhou historii. Seznámili se při natáčení filmu Láska s rizikem. City tehdy hrát nemuseli, zamilovali se do sebe i doopravdy. V roce 2002 světu oznámili, že tvoří pár. Byli prvním párem, kterému novináři dali společnou přezdívku – Bennifer. Oba dva byli tehdy zamilovaní až po uši a jejich vztah se rychle prohloubil. Netrvalo dlouho a oznámili radostnou novinku – zasnoubení. Jenže k velkolepé veselce nikdy nedošlo. Pár nevydržel mediální tlak a jejich lásce byl konec.

Ovšem ne nadobro. K velké radosti fanoušků se opět dali dohromady v roce 2021. Ben Affleck byl tou dobou již rozvedený s Jennifer Garner a Jennifer Lopez oznámila, že se rozchází se svým manželem Alexem Rodriguezem. Ačkoliv ti dva nyní vypadají jako zamilované hrdličky, na vztah padl stín pochybností. Ben Affleck totiž v rozhovoru také zmínil, že hodně zvažoval, zda do vztahu jít s ohledem na své děti. „Moje odpovědnost vůči mým dětem je ta nejvyšší odpovědnost. Nechci udělat nic, co je pro ně bolestivé nebo zničující,“ prohlásil herec.

Zdroje: Daily Mail, Insider

Mohlo by se vám líbit

Julia Roberts sdílela dojemný vzkaz věnovaný dětem k narozeninám: Dvojčata slaví sladkých 17, jak dnes vypadají a co dělají?

Hollywoodská herečka Julia Roberts včera sdílela na svém Instagramu dojemný vzkaz věnovaný svým dětem k narozeninám. Herečka má celkem tři děti - dvojčata Hazel a Phinnaeuse, nejmladším z rodiny je čtrnáctiletý Henry. Jak dnes vypadají a co dělají a které z dětí je jí nejvíce podobné?
svetzeny.cz