Přejít k hlavnímu obsahu

Pět zázračných osvěžujících letních drinků, které pomáhají hubnout a skvěle chutnají

Léto je nejlepší čas na hubnutí, protože jíme méně a více se potíme, což vede k obecné tendenci rychleji zhubnout. Nic není zadarmo, ale nakopnout vaše tělo může pár drinků, které skvěle chutnají a ještě nám prospívají, co se hubnutí týče. Které to jsou?

Člověk musí udržovat správnou životosprávu, aby se dostalo tělu základních živin pro zdravé hubnutí. Udržování hydratace se během letní sezóny stává ještě důležitější! Pokud se tedy někdo v létě snaží zhubnout, mohou být detoxikační vody zajímavým doplňkem vaší stravy. Zde je pět letních detoxikačních nápojů, které vám mohou pomoci zhubnout.

1. Citronová voda s mátou

Citron se v létě hojně používá díky svému chladivému a hydratačnímu účinku. Podporuje hubnutí a pomáhá omlazovat pokožku. Chcete-li připravit detoxikační citronovou vodu s mátou, přidejte několik listů máty do citronové vody a pijte ji po celý den. Pomáhá nejen při hubnutí, ale také udržuje problémy s trávením na uzdě.

2. Okurková detoxikační voda

Okurka je během letní sezóny nutností. Okurka, bohatá na vodu, vitamín B, draslík a hořčík, také pomáhá při hubnutí. Má detoxikační vlastnosti a je také nízkokalorický. Pomáhá při hubnutí tím, že omezuje chuť k jídlu a vyvolává pocit sytosti.

3. Skořicovo-jablečná detoxikační voda

Jablko a skořice jsou skvělou kombinací pro spalování tuků. Vezměte láhev vody, přidejte kousek skořice a nakrájená jablka. Můžete také přidat zředěný nápoj z jablečného octa, který zvýší vlastnosti detoxikační vody při spalování tuků. Skořice zrychluje metabolismus a udržuje vás déle sytější.

4. Grapefruitová detoxikační voda

Grapefruit je jednou z nejlepších potravin při hubnutí. Při konzumaci před jídlem vám pomůže zbavit se nadbytečných kilogramů. Detoxikační vodu z grapefruitu můžete připravit přidáním několika jeho kousků do lahve s vodou.

5. Pomerančová detoxikační voda

Pomeranče jsou nabité vitamínem C, který je dobrý pro imunitu i pokožku. Pomáhá přeměňovat tuky na energii, místo aby je ukládal v těle. Přidejte ke svému detoxikačnímu nápoji několik kousků pomeranče a připravte si lahodný letní drink na hubnutí.

Mohlo by se vám líbit

Perfektní muž pro vás podle znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu nám toho prozradí mnohé. Pokud se vám nedaří v lásce, vaše znamení vám může pomoci odhalit, zda nehledáte ve špatném rybníčku. Zjistěte, který typ muže se hodí k vašemu znamení horoskopu. Budete překvapeni, jak moc pravdivý tento horoskop je.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Pět znamení, že vám partner není věrný, i když vás fyzicky nepodvádí

Být někomu věrný na všech frontách a nešlápnout vedle je jako chůze po tenkém ledu. Je to vlastnost, kterou mají jen někteří lidé. Existuje mnoho okamžiků, kdy nutkání podvádět překonává láskyplný a oddaný vztah. Čas od času můžete svůj vztah zpochybnit, pokud váš partner vykazuje známky nevěry, i když prakticky nepodváděl. A tak vám přinášíme několik jasných znamení, že váš manžel není vůči vám loajální, i když nepodvádí.
svetzeny.cz