Přejít k hlavnímu obsahu

Zeštíhlující módní triky

Hubnout se snažíte sice neustále, ale zato marně? Tak to rozhodně nejste jediná. Máte-li strach, že vaše kila navíc jarní sluníčko nelítostně odhalí, zkuste to vyřešit lstí.

  1. Ukažte své přednosti, a naopak zamaskujte partie, jimiž se nechcete chlubit. Máte-li plnější ňadra, zvolte prodlužující véčkový výstřih. Větší bříško schová volnější střih topu či halenky. Těsně obepnuté věci jsou pro vás tabu.
  2. Správná délka hraje prim. Široké boky si žádají delší vršky. Sako, tričko či halenka by měly končit pod nejširším bodem boků. Nikdy si top nestrkejte do kalhot či sukní. Bude vám lichotit daleko víc, když vršek necháte volně splývat.
  3. Nemá smysl se hrbit ve snaze schovat dmoucí se hrudník. Raději se narovnejte a ňadra přiznejte. Rázem bude vypadat plošší i vaše bříško.
  4. Neprávem podceňovaný je výběr spodního prádla. Podprsenka i kalhotky vám musejí přesně padnout. Vyzkoušejte stahovací kalhotky či pás, výsledek vás mile překvapí.
  5. Vhodným doplňkem je pro vás šátek se vzorovaným potiskem, který přitáhne pohled okolí k vašemu dekoltu a odpoutá pozornost od problémových partií. Širokých boků si pak nikdo ani nevšimne.