Přejít k hlavnímu obsahu

Módní revoluce začíná: Na trh přichází módní portál Fasheebo.com

Komerční sdělení. Už nemusíte jezdit do New Yorku nebo Paříže, abyste doplnila svůj šatník o nejnovější módní kousky. Teď můžete nakupovat v pohodlí svého domova na stránkách Fasheebo.com.

Na přehledném webu najdete téměř půl milionu produktů, které vám budou šité na míru. Fasheebo.com má totiž speciální algoritmus, který rozezná váš styl a bude vám nabízet kousky, které se vám líbí.

Světová móda na jednom místě

Už nemusíte klikat ze stránky na stránku, abyste si prošla své oblíbené e-shopy. Stačí se zaregistrovat na stránkách Fasheebo.com a pak už jen můžete brouzdat stovkami obchodů s vaší oblíbenou módou. Na stránkách najdete tisíce světových značek návrhářů jako je například Stella McCartney či Alexander Wang, stovky e-shopů a téměř půl milionu produktů s dopravou do České republiky.

Jak Fasheebo.com funguje?

Na stránkách se jednoduše zaregistrujete přes facebook nebo pomocí emailu a vyberete si deset produktů, které se vám nejvíc líbí. Díky tomuto zadání začne pracovat speciální algoritmus vašeho vkusu a začne vám nabízet produkty šité na míru. Díky vašemu výběru si na Fasheebo.com vytvoříte svou vlastní módní zeď, která se bude denně aktualizovat a nabízet vám nejnovější módní kousky, které vás zaujmou. Čím více budete aktivní, tím více bude algoritmus přesnější. Samozřejmě nepřijdete ani o klasické filtrování produktů podle ceny, značky, barvy nebo kategorie.

Žádná sleva už vám neuteče

Další výhodou portálu je hlídání akčních cen. Líbí se vám kousek, který je mimo vaši cenovou relaci? Pak si jej přidejte do oblíbených kousků a čekejte, až se jeho cena sníží. Fasheebo.com totiž nepřetržitě sleduje informace o slevách u všech produktů a pomocí newsletteru vás pak upozorní, že je vaše vysněná kabelka k mání za poloviční cenu. Pokud jste zvyklá nakupovat v outletech, Fasheebo.com vás nadchne. V kategorii slevy totiž najdete módní kousky až s osmdesátiprocentní slevou.

Foto: Fasheebo.com