Přejít k hlavnímu obsahu

Zapomeňte na ňadra! Muži šílí po jiných věcech, o kterých ženy nemají tušení

Možná stále žijete v přesvědčení, že pro muže jsou stále nejvíce atraktivní části ženského těla prsa či zadek, o to více pak budete překvapeni výsledky studie provedené online lékárnou, podle které je realita poněkud jinde. Podívejte se, co muže přitahuje jako magnet a co se jim naopak na ženách vůbec nelíbí.

Info ikona
Žena

Studie přitažlivosti

Studie provedená online lékárnou Dr. Felix odhalila mimo jiné to, co muži považují na ženách za nejatraktivnější. Studie se zúčastnili lidé ve věku od 18 do 65 let. Výsledky byly velmi překvapivé, jelikož téměř polovina mužských respondentů (46%) hlasovala pro obličej jako nejatraktivnější rys ženy. Následoval zadek, který však získal pouhých 18 % hlasů. Jako další se umístily vlasy s 11 % hlasů a nohy s 9 % hlasů. Největším překvapením bylo, že prsa se umístila až na pátém místě v tabulce přitažlivosti s pouhými 8 %. Pokud tedy přemýšlíte nad plastikou prsou kvůli zvýšení vaší atraktivity, zkuste nejprve navštívit kadeřníka.

Mohlo by se vám líbit

Jak by vypadaly děti slavných párů, které se kdysi rozešly: Podívejte se na syna Jennifer Aniston a Brada Pitta či dceru Rihanny a Chrise Browna

Napadlo vás někdy, jak by asi vypadaly děti slavných párů, které se však nakonec rozpadly? Grafik, který si říká Hidreley, si s touto myšlenkou pohrál. Prohlédněte si galerii jeho výtvorů a podívejte se na možné potomky celebrit.
svetzeny.cz
Info ikona
Žena

Obličej jako magnet

Co se týče obličeje, existují ještě další zjištěné podrobnosti, které muže konkrétně na obličeji až magicky přitahují. Jednou z nich je obličejová symetrie. Pokud se tedy levá strana vašeho obličeje shoduje s pravou, je to pro muže vysoce atraktivní. Výsledky studie na Manchesterské univerzitě dále zjistily, že rty jsou nejatraktivnějším atributem ženy, obzvlášť když máte červenou rtěnku. Dále bylo zjištěno, že muže přitahují rozšířené zorničky. Kdysi si ženy za tímto účelem kapaly do očí rulík zlomocný, což velmi vážně ohrožovalo jejich zrak. Vám však postačí přítmí. Bylo také zjištěno, že rovné bílé zuby jsou také velmi atraktivní. Díky nim totiž žena dokáže vykouzlit ještě hezčí úsměv, který muži tak milují.

Mohlo by se vám líbit

Hubnutí: Jak zhubnout stehna? Pomůže kalorický deficit a speciální cviky

Většina lidí by chtěla své tělo nějak upravit nebo ho případně zpevnit či dokonce zhubnout. Ženy nejvíce řeší bříško a stehna. Dnes se zaměříme na hubnutí stehen.
svetzeny.cz
Info ikona
Žena

Co muži naopak nesnáší?

Muži mají rádi různé postavy, různě velká prsa, různě dlouhé vlasy různých barev. Na čem se však muži shodují, jsou následující věci, které na ženském vzhledu zkrátka odpuzují většinu mužů. Jednou z nich jsou žluté zuby a zápach z úst. Pokud máte problém zrovna v této oblasti, zkuste omezit kávu, černý čaj nebo případně cigarety. Ať už je příčinnou cokoliv, zkuste do své zubní hygieny přidat bělící zubní pastu a dentální nit, aby váš úsměv opět zářil. Další z věcí jsou extrémní účesy. Obrovský účes plný sponek, tužidla či laku na vlasy jistě přitáhne pozornost na každém večírku. Většina mužů se však bude držet dál, než aby viděli, co všechno to „hnízdo“ ve skutečnosti drží. Většina mužů dává přednost dlouhým, rozpuštěným a hedvábným vlasům, nikoliv lepivým lakům či gelům na vlasy. Muži si dále také všímají suché či naopak mastné pleti, která jim rozhodně nepřijde atraktivní. Pečujte tedy o svoji pleť pomocí kvalitní kosmetiky. Rozhodně to nepřehánějte s make-upem, jelikož muži nesnášejí, když mají ženy tlusté vrstvy make-upu. Při správné aplikaci by nikdo neměl poznat, že na obličeji skrýváte nedokonalosti. Podkladová báze by se měla nanášet v tenké, rovnoměrné vrstvě a odstínu, který splyne s vaší pokožkou. Pamatujte si, že méně je někdy více. Nezapomeňte pak na přirozený přechod mezi obličejem a krkem, ať nevypadáte jako s maskou.

Mohlo by se vám líbit

Co o vás vypovídá barva oblečení, kterou nosíte nejraději: Černou nosí lidé, kteří se více stresují, červenou ti, co touží po pozornosti

Každý z nás má svou nejoblíbenější barvu oblečení, kterou nosí úplně nejraději. V oblečení, které má náš oblíbený odstín, se můžeme cítit sebevědomější, spokojenější, a i se více usmíváme na lidi kolem sebe. Zjistěte, co o vás vypovídá barva oblečení, kterou preferujete.
svetzeny.cz