Přejít k hlavnímu obsahu

Lev je král milenců, Býk je zase nejvytrvalejší. Vyberte si milence podle horoskopu

Info ikona
Milenec podle horoskopu

Možná jste byla na schůzce a představila si, jaký je ten milý muž naproti vám v posteli. Nebo si s někým píšete a napětí mezi vámi by se dalo krájet. Napadne vás, co má asi rád a jaké by „to“ bylo. Zjistěte jeho znamení, které vám prozradí mnohé ještě dřív, než skutečná akce začne.

Horoskopy o vás prozradí mnohé. Vlastnosti, povahu, ale třeba i vaše utajené touhy a životní postoje. Díky znamením zjistíte i to, jestli vás v posteli čeká zběsilá jízda, hrátky a mazlení nebo klasický sex bez žádného většího překvapení. Po přečtení našeho horoskopu se budete těšit na vaši společnou noc ještě více... nebo méně?

Beran – ideální milenec

Nebojí se žádného experimentu. Berani bývají vášniví a živočišní. Sex kdekoli není problém, je pro ně něčím, v čem chtějí být nejlepší. Proto se nemusíte bát, že by byl v sexu Beran sobecký. Toto znamení zkrátka nabízí v sexu všechno a nebrání se ničemu.

 

Jak zlepšit intimní život za jediný den? Není to žádný věda

svetzeny.cz

Býk – klidný, ale výkonný! 

Pokud toužíte po dlouhém milování, které je klidné, ale nechybí mu smyslná romantika, je Býk ten pravý pro vás. Nepotrpí si na experimenty a sex v nákupním centru, ale nemine vás vzrušující zážitek. Pro Býka je totiž sex něco víc než jen pouhá rychlovka. Další výhodou je, že milenci v tomto znamení mají opravdu výdrž, takže se nemusíte bát rychlého konce. Orální sex je něco, co ho dokáže opravdu rozžhavit.

 

predplatsi.cz

Blíženec – milenec podle nálady

S tímto znamením to není lehké, ale pokud ho zastihnete v dobré náladě, můžete si být jisté, že v sexu je otevřený všemu. Rád zkouší a žádná situace pro něj není tabu. Erotické hry a konverzace ho baví, miluje představivost a obecně vizuálno je pro Blížence velmi důležité. Kostýmy, hračky a klidně i zrcadla v ložnici. S tímto znamením se nudit rozhodně nebudete.

Rak – milenec se smyslem pro romantiku

Milenci ve znamení Raka jsou romantici každým coulem. Mazlení, víno, hudba, dlouhá předehra, líbání, hlazení a především – dokáží se perfektně vcítit do protějšku. Rak sám sebe staví na druhou kolej. Vám chce splnit vše, čeho je vaše fantazie schopná. Nečekejte ale pouta a sprostá slova! Pokud hledáte lásku jako v romantickém filmu, najděte si milence Raka.

Chcete lepší sex? Vyzkoušejte dirty talk

svetzeny.cz

Lev – král milenců i zvířat

Lev je král zvířat a krále můžete mít i v posteli. Znáte pocit, když se vám před někým podlamují kolena a svlékáte ho pohledem? U milence Lva tuhle chtivost poznáte. Praví chlapi, kteří vás jednoduše dostanou. Nečekejte dlouhé romantické milování, ale dravý a živočišný sex. Kdekoliv. Tito milenci rádi zkoušejí nové věci, ale především potřebují váš bezmezný obdiv a v milostných aktech budou jednoznačně držet otěže pevně v rukou.

Panna – dobrý milenec, lepší partner

Pokud hledáte nehynoucí lásku a věrnost, nepotřebujete divoké noční hrátky, výbuchy vášně a experimenty, jsou muži narozeni ve znamení Panny ideální. Jsou stálí a věrní, záleží jim na vaší spokojenosti a udělají maximum, aby byl pro vás v sexu tím nejlepším milencem.

Váha – milenec, který se nezalekne ničeho

Jestli někdo touží po sexu ve třech, je milenec ve znamení Váhy to pravé ořechové. Máte pro něj alespoň ideální dárek k narozeninám. V opačném případě buďte raději na pozoru! V posteli se Váha ráda nechá vést, přizpůsobí se a s ochotou vyhoví protějšku. Potřebují, aby sex stál jednoduše za to! Je jim jedno, jak dlouho trvá a jaké jsou okolnosti.

Proč české ženy nemají sex?

svetzeny.cz

Štír – vášnivý milenec

Tito milenci jsou jednoduše chodící vášeň. V peřinách dokáží bláznit celé hodiny a nikdy nemají dost. Pokud hledáte sex na jednu noc, na který nezapomenete, Štír je pro vás tím pravým. Dominantní, intenzivní, živočišný a bez hranic – to je sex se Štírem.

Střelec – milenec alá užít si a jít dál 

Pro tyhle milence je sex hlavně zábava. Střelci chtějí ulovit, užít si a vyzkoušet další. Kvantita je pro ně důležitější než kvalita. Rádi vymýšlejí nové věci a nebrání se v posteli novinkám a obměnám. Musíte je neustále držet v pozoru, neradi se nudí. Oplátkou vám bude neustálá vášeň, hravost a chuť, a pokud se nezblázníte, budete se cítit výjimečná, že si vybral právě vás.

Jak zachránit vztah, když nemáte sex?

svetzeny.cz

Kozoroh – praktický milenec

S tímto milencem si o sexu sice moc nepopovídáte, nemusíte se ale bát, že by pro něj nic neznamenal – naopak. Sex vnímají jako velice intimní záležitost. Ačkoliv jsou spíše úsporní a praktičtí milenci, dokáží být důkladní a intenzivní. Kozoroh má dvojí tvář. Někdy je rád pasivní, oddá se pouze vychutnávání rozkoše, jindy chce být dominantní a ovládat vás. Jednou zažijete něžný sex, podruhé klidně zatouží i po sadomasochistických hrátkách. S čím se musíte smířit je, že lechtivé a vzrušující řeči od něj při sexu neuslyšíte.

Vodnář – milenec, který vás neomrzí

Kreativní Vodnář vás nikdy nepřestane bavit. Touží po splynutí těl, ale i duší. S tímto znamením budete zažívat mnoho rozkoše, něžností a stereotyp rozhodně nehrozí. Rád zkouší, obměňuje a milování nebude nikdy stejné.

Ryba – milenec, kterého musíte získat

Milenec narození ve znamení Ryby miluje sebevědomé ženy, které ho dokáží doslova pokořit. Hrátky, kostýmy, fantazie, příběhy, ale i „dirty talk“ jsou u něj na denním pořádku. Sex s ním je prostě zážitek, který nelze zopakovat. Aby si naplno užíval sex i on, potřebuje zažít souznění nejen těl, ale i duší.

Častější líbání rovná se lepší sex

svetzeny.cz