Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 14. do 20. srpna: Kozorozi sklidí úrodu, Raci a Blíženci uvidí věci jinak

Srpen se láme ke své polovině a léto zraje. I naše plány mohou dozrávat a více přemýšlíme nad tím, jak svůj život upravit tak, aby pro nás byl lepší, lépe fungoval nebo se posunul směry, kterými chceme. Směr a spolupráce – to budou témata tohoto týdne.

Beran

Vás povede intuice, náhody a všechno jemné a nepolapitelné, čemu možná ani nevěříte. Buďte tedy tento týden otevřeni zázrakům, informacím, radám druhých a netradičním řešením. Klidně se může zdát, že budete v pravou chvíli na pravém místě a budete jen zírat. Nebo věnujte čas niterným myšlenkám, něco ve vás může, takříkajíc „dozrát“.

Býk

Uvolní se vám ruce tam, kde už dlouho nevíte kudy kam. Možná tomu ale budete muset pomoct a prásknout do stolu. Zvyšuje se nátlak na to, abyste něco konkrétního udělali, takže čím hůř vám tento týden bude, tím více bude zřejmé, že právě v této oblasti potřebujete konečně prosadit svůj názor či svou potřebu.

Blíženci

Potřebujete jiný úhel pohledu, zastavit se a vyloženě přehodnotit svoje plány. Tento týden vás tedy někde zastaví, někde vám dá čas, někde vám doslova pootočí hlavu, abyste viděli věci jinak. Tak buďte pokorní, pozorní a snažte se i sami od sebe hledat řešení, která jsou netradiční. Některé z nich může být bingo.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Jaký vliv má datum narození vliv na váš osud? Jedničky jsou rození vůdci

Podle numeroložky Kaitlyn Kaerhart se každý člověk rodí s osobním číslem životní cesty, tzv. kosmickým kódem, který je jedinečný stejně, jako jsou například otisky prstů. Rozluštěním tohoto kódu je možné objevit smysl života a dokonce zjistit, jaký vliv má toto číslo na váš osud. Spočítejte si, co vás v životě čeká.
svetzeny.cz

Rak

Lidi, spolupráce, oslavy. To vám bude dělat moc dobře a najdete v tom i sílu a energii pro další týdny. Zároveň se snažte i pro sebe najít nějaké ocenění, uvědomit si, co jste za poslední dobu dokázali, udělat něco sobě pro radost, vylepšit něco na svém životě. Udělá vám to moc dobře.

Lev

Týden vám rozčísne nějaké události nebo situace, takže bude jasno. Bude to ku prospěchu věci, protože vám to celé vyloženě uvolní cestu k radosti, lásce, osudovému setkání a tak podobně. Můžete se těšit na to, že cokoliv i sami svou vůlí tento týden vyklidíte, uklidíte, vyřešíte rázným způsobem, to zůstane čisté minimálně velmi dlouho.

Panna

Budou vám dobře dělat informace a dumání. Možná vás napadne něco průlomového, ale zdá se, že na všechno potřebujete čas. Zároveň vás mohou pronásledovat myšlenky, že  něco musíte vymyslet, udělat, s něčím konečně  pohnout. A i kdyby se vám to nepodařilo tento týden, je zřejmé, že ta nespokojenost je už do nebe volající a že dřív nebo později to řešit musíte!

Mohlo by se vám líbit

Srpen podle numerologie: Pětky zažijí vzrušující pocit svobody, devítky nový začátek

Srpnová numerologická předpověď se zaměřuje na energetické vlivy a jejich vliv na lidi spojené s čísly od 1 do 9. Numerologie je mocný nástroj, který pomáhá porozumět vibračním energiím obklopujícím každého jedince. Poskytuje vhled a vedení pro osobní růst a rozvoj. V tomto horoskopu se dozvíte jedinečné kvality a příležitosti, které srpen přináší těm, kteří jsou ovlivněni čísly 1 až 9.
svetzeny.cz

Váhy

Láska! Setkávání! Tak zkoušejte pokoušet osud všude tam, kde potřebujete s něčím nebo s někým souznít, nebo jste ve fázi hledání toho pravého pro sebe. Partnera, práce, domova, je to jedno – tento týden vás prostě budou přitahovat, až osudově, všechny záležitosti, které do vašeho života bytostně patří. Buďte tedy dobrými posluchači svých emocí.

Štír

Máte šanci dokončit dlouhodobé plány a vidět výsledky delšího úsilí. Něco z toho dokončíte sami, něco za vás dokončí osud a  postaví vás před hotovou věc. Prostě tento týden zažijete zlom, který může být i velmi výrazný a má vám ukázat, že už  jste ve svém životě naprosto jinde a máte se tedy začít chovat a jednat jinak, dospěleji, lépe, zraleji, prostě vzhledem ke své situaci.

Střelec

Dvě možnosti, které tento týden přinese, křižovatky, před které vás postaví – to bude výzva, se kterou máte počítat a vzít v potaz to, že nemusíte dělat znovu stejné chyby. Při všem tento týden zvažujte, co jste se za poslední dobu naučili a že celý tento týden je trošku jako maturita, máte využít znalostí, dovedností a své zralosti. Prostě do toho všeho běžte jinak než dřív!

 

Mohlo by se vám líbit

4 věci, které vyzrálé ženy pro muže nedělají

Každá žena pravděpodobně prošla vztahem kdy by pro svého vyvoleného udělala vše. Ženy mají často tendence se chovat tak, aby se svému protějšku co nejvíce líbily. A velmi často také svému drahému ustupují, odpouštějí a různé věci přehlížejí jen proto, že jsou zkrátka zaslepeny láskou. Každá žena ale jednou dojde do určité fáze vyzrálosti, kdy si uvědomí, že některé věci už zkrátka dělat nebude. A které to jsou?
svetzeny.cz

Kozoroh

Osud se vám v životě mihne a přinese zásadní události. Sklidíte úrodu. Dostanete možnost zasít nová semínka. Začátky a konce, které si zapamatujete. A tohle všechno se na vás může sesypat a pokud ne, dávejte si prostě jen pozor na pusu i na činy, protože cokoliv nyní vyřknete, to se těžko bere zpět. A využijte kladnou část této energie, zasijte právě to, co chcete časem sklidit.

Vodnář

Potřeba rovnováhy vám může zpříjemňovat dovolenou, pokud se vám poštěstí. A pokud ne, věnujte si tento týden kousek času pro uklidnění, meditaci, sport, četbu nebo cokoliv, co vašemu tělu i duši tolik chybí! Pokud uspokojíte potřeby svého těla, odmění se vám koncem týdne tím, že vám doslova do hlavy vlétne nápad, který bude revoluční: Řešení, odpověď, čin… a ta úleva potom!

Ryby

I vy můžete něco konečně rozlousknout, nejčastěji s pomocí druhých lidí, takže klidně dejte na nějakou tu dobrou radu z okolí. Týkat by se to mělo především oblasti, ve které jste se už stokrát spálili. Tak teď už to prosím nedělejte! Dostane se vám příležitosti být na sebe hrdí. Jestli jen někomu konečně řeknete „ne“, nebo opravdu vykročíte do nového životního stylu, bydliště nebo práce či vztahu, uvidíte. Ale je to mezník osvobozující od minulosti.

Zdroj článku