Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro 18.–22. dubna: Kartářka vysvětluje význam karet Devět pohárů, Měsíc a dalších

Info ikona
Karty

Co nás čeká a nemine ve dnech 18. až 22. dubna? Kartářka Alice Cross vysvětluje význam karet Devět pohárů, Měsíc a dalších. Zjistěte, na co se v těchto dnech musíte připravit, čeho se vyvarovat a co rozhodně udělat.

18. dubna – Devět pohárů

Info ikona
Tarot 9 pohárů

Užijte si den splněných přání, o těch totiž dle kartářky Alice Cross dnešek bude. Je to krásná karta, která vyšla na sváteční velikonoční pondělí. Otevřete dnes své srdce a uvěřte na chvilku, že vaše tajná přání se mohou plnit. V tento den se otevírá prostor pro vaši spokojenost a štěstí. Je to také čas dobrých zpráv, připravte se na samé radostné novinky. Karta Devítí pohárů se pojí i s emocemi, dejte jim dnes volný průchod. Dusit je v sobě by byla chyba, a tak plačte a smějte se od srdce. Uleví se vám, je důležité nepotlačovat je v sobě dlouhodobě, to situaci jen zhoršuje. Je to vhodný den pro odpočinek, užijte si volno.

19. dubna – Tři hole

Info ikona
Tři hole

Pro 19. dubna vytáhla kartářka Alice Cross kartu, kterou jsme dlouho v tarotovém výkladu neviděli. Jsou to Tři hole. Tato karta je v tarotovém výkladu velmi dobrým znamením, symbolizuje, že kráčíte po správné cestě a neměli byste polevit. A to ani v případě, že to obnáší těžkosti a překonávání překážek. Nenechte se odradit od druhých, ať už se dnes pustíte do čehokoliv. Mějte trpělivost a nebojte se říct si o pomoc, pokud na něco sami nestačíte. Tento den se hodí také pro plánování dovolené. Podívejte se dnes na výhodné letenky a určete si destinaci, kam byste se rádi podívali.

20. dubna – Měsíc

Info ikona
Karta Měsíc

Měsíc v tarotovém výkladu také dlouho nebyl, tato karta zazáří 20. dubna. Měsíc je kartou, která v tarotovém čtení symbolizuje intuici, strach, sebeklam a iluzi. V tento den do našich životů může vstoupit nejistota a je možné, že si nebudeme tolik jistí v kramflecích, možná se nebudeme tak dobře orientovat a mohou vyvstat i nejasnosti. Dokonce nás 20. dubna může i ochromit strach. Hlavně si důvěřujte a poslouchejte svou intuici. Pak budete schopní konfrontace. Měsíc se také pojí s naší emocionální stránkou a city a nezpracovanými traumaty. Zamyslete se nad tím, zda si zbytečně nevytváříte problémy jen ve své hlavě. Udělejte si dnes čas na ponoření se do svého nitra, psychohygiena je důležitá.

Tělesné čakry jsou zodpovědné za tok energie ve vašem těle. Srdeční čakra vám možná brání se zamilovat, Manipura je zodpovědná za vaše sebevědomí

svetzeny.cz

21. dubna – Devět mečů

Info ikona
Devět mečů

Devět mečů je karta, která dle Alice Cross značí ztracení se v emocích. Opět nám už druhý den po sobě probíhá zmatek v hlavě a znovu platí, že se leckteří z nás mohou potýkat se strachem, který nemá reálné opodstatnění. Snažte se od těchto úzkostí oprostit, i když to není jednoduché. Nejlepším řešením je strachu čelit, nenechte se zahnat do kouta. Někdy pomůže se někomu svěřit, hlavně se neuzavírejte do své „ulity“. Pokud vás v tento den nic netrápí, je zde pro vás výzva – zkuste vystoupit ze své komfortní zóny. Rozšíříte si obzory a dodá vám to notnou dávku sebevědomí.

22. dubna – Král pohárů

Info ikona
Král pohárů

Tato karta zdůrazňuje, že ať už vás trápí cokoliv, neměli byste na to být sami. V řadě případů se vyplatí poslechnout rady ostatních a vypovídat se. Vyberte si k tomuto účelu tu správnou osobu – vám blízkou, milou a příjemnou. Je to den rovnováhy a diplomacie, tyto vlastnosti Král pohárů ztělesňuje. Vyplatí se vám dnes jednat laskavě, s pokorou a moudře. Také dobře naslouchejte, i o tomto tato karta je. Pokud vás v tento den něco zaskočí, je hlavní zachovat chladnou hlavu. Řešení se vám hned vyjeví. Je to skvělý den určený k relaxaci, terapii i výrobě domácích pochutin, je jen na vás, jaký program zvolíte.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Horoskop: Růžový úplněk neovlivní všechny! Minimální vliv má na Býky nebo Štíry

svetzeny.cz