Přejít k hlavnímu obsahu

Jahodový úplněk pro každé znamení zvěrokruhu: Kdo bude řešit nepříjemné povinnosti a koho čeká změna v kariéře?

Info ikona
Jahodový úplněk

Než skončí jaro a začnou teplé letní dny, tak v ranních hodinách 14. června se dočkáme jahodového super úplňku. Zajímá vás, jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

V astrologii jsou úplňky především o dotahování věcí do konce. Je to období vysoké energie, intenzity a přecitlivělosti na emoce – ať už negativní či pozitivní. Je to skvělý čas pro dokončení náročných projektů, a dokonce splnění svých snů. Úplněk v červnu 2022 se přesune do upřímného Střelce, což vás inspiruje k riskování a objevování nových věcí, ale také časté vycházení z vaší komfortní zóny.

 

Jahodový měsíc je shodou okolností také superměsíc, takže se zdá být ještě větší než klasický úplněk. Určitě vás bude zajímat, jak červnový úplněk ovlivní vaše znamení zvěrokruhu.

Berani

Vydejte se na cestu duchovního růstu. Jít naproti vstříc novému dobrodružství by vám mohlo přinést nevídané příležitosti. Mějte otevřenou mysl a nebojte se vydat na jinou cestu, než je vaším zvykem.

 

Býci

Úplněk vám přinese řešení povinností, jako jsou nesplněné sliby nebo nedoplacené dluhy. Když nebudete tyto věci řešit, začnou probublávat na povrch. Nebude pro vás snadné vést tyto citlivé rozhovory, ale zbavíte se tím těžkého břemene.

 

Blíženci

Pro Blížence nastává nové období v partnerských vztazích nebo navazování nových, kdy budete mít větší prostor pro vývoj. Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny, upusťte strnulost a nebojte se riskovat.

 

Raci

Pro vaše znamení je hlavním úkolem produktivita. I když se blíží nadcházející narozeninové období, ujistěte se, že budete zvládat své každodenní úkoly. Zkuste najít rovnováhu mezi pracovní a osobní sférou.

Lvi

Jahodový úplněk vám chystá něco vášnivého a romantického. Možná přijde pozvání na žhavé rande nebo vzrušující zvrat ve vašem vztahu. Zlepší vám to náladu a zápal vášně vám přinese spoustu energie a inspirace.

 

Panny

Tento úplněk po vás chce, abyste se na chvíli vzdálili od práce a ujistili se, že se věnujete záležitostem, které jsou vám blízké a vyžadují vaši pozornost. Existují důležité věci, které by se nyní neměly odsouvat na vedlejší kolej.

 

Váhy

Zanedbáváte své kamarády nebo rodinu? Pak je tohle ideálním časem pro uspořádání večírku nebo naplánování dovolené se svými kamarády nebo kolegy. Dávejte si však pozor, abyste se nenechali zatáhnout do drbů, které se při úplňku šíří.

 

Štíři

Připravte se na to, že budete moci převzít kontrolu nad svou finanční situací. Přijdou nečekané výdaje nebo změna v kariéře, to vše bude vyžadovat sestavení rozpočtu a finančního plánu. I když to nezní nejlépe, tak vám změny nakonec přinesou ovoce.

Střelci

Střelci, přišel váš čas! Je to váš úplněk, tak můžete nyní doslova zazářit. Luna vám připomíná, že nejdůležitější vztah, o který musíte pečovat je takový, jaký máte sami se sebou. Když přijmete své pravé já, bude snazší projevovat se autenticky i ve vztazích.

 

Kozorozi

Pro Kozorohy úplněk přináší poznání duchovního světa a napojení na duši. Touhy jsou přímo spojené s vyšším já, napojte se proto na nadpozemskou energii. Můžete využít krystaly nebo meditaci k napojení a uklidnění.

 

Vodnáři

Úplňky jsou někdy známé tím, že přinášejí drama, takže se nedivte, že budete muset řešit nějaké neshody mezi přáteli. Mohou se objevit problémy s vyhrocenými názory, takže využijte své schopnosti jednat s lidmi.

 

Ryby

Buďte připravení otevřít své srdce i mysl novým pracovním příležitostem. Ať se jedná o změnu povolání, povýšení nebo větší zodpovědnosti ve stávajícím zaměstnání. Je čas se ozvat, zasloužíte si to.

 

Zdroj: Popsugar, Bustle