Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu brzy čeká finanční injekce. Střelci, jste děti štěstěny

Současná inflace a s ní spojený nárůst cen jsou pro mnohé velkou zátěží. Ale pro tři znamení zvěrokruhu by finanční injekce mohla být brzy na obzoru. Patříte mezi vyvolené, nebo si budete muset na finanční odměnu počkat delší dobu?

Každý to pochopí: Současná cesta do supermarketu, cesta na čerpací stanici nebo zážitek z nakupování v online obchodě - vše se zdražuje. Za rostoucí ceny ve všech oblastech může inflace a s ní spojená vlna zdražování. Pro mnohé to znamená především jediné-šetřit! Drahé nákupy se odkládají na jindy a velké investice musí počkat.

Ale i zde stojí za to podívat se na hvězdy. Tři znamení zvěrokruhu umí báječně zacházet s penězi a v letošním roce 2022 mají dokonce šanci na jednu či dvě finanční injekce:

1. znamení zvěrokruhu: Střelec

Zdá se, že tento rok probíhá pro Střelce obecně velmi dobře. Zejména pokud jde o vaše vlastní finance. Střelec to umí s penězi a má ve svém jednání velké sebevědomí. Jeho kladný vztah k penězům by se mu mohl brzy vyplatit, protože Střelce čeká peněžní injekce – třeba v podobě kariérního skoku. To se hodí v chladných zimních měsících, kdy jsou plyn a elektřina ještě dražší.

Mohlo by se vám líbit

Koloběh naší duše: Před svým narozením si vybíráme rodinu a přátele

Věříte na duše a následný posmrtný život? Jak celý tento proces funguje a opravdu si každý z nás vybírá, do jakého těla se narodí, jaký život bude mít a s jakými lidmi se potká? To vše si můžete přečíst v dnešním článku.
svetzeny.cz

2. znamení zvěrokruhu: Vodnář

Vodnář obvykle žije impulzivně po celý den a podle toho i jedná. Rok 2022 to ale se vzdušným znamením myslí dobře, protože pomalu získává přehled o důležitých věcech v životě a daří se mu lépe organizovat svůj čas. Prospívá to především financím úsporám Vodnáře. Vypracovává plán spoření na podzim/zimu 2022, aby byl připraven na chladné dny a případné doplatky na jaře. Ale to není vše, Vodnář může mít velké štěstí a může se těšit na finanční injekci! Používejte peníze moudře, milý Vodnáři.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Každý chce randit s tímto znamením zvěrokruhu

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vám rande s vaším protějškem za to stojí, existuje jedno znamení zvěrokruhu, kterému nemůže nikdo odolat. S tímto znamením zvěrokruhu to bude rozhodně trefa do černého.
svetzeny.cz

3. znamení zvěrokruhu: Lev

Po dlouhém suchu, kdy byl Lev velmi štědrý a hodně nakupoval, musí rozhodně ustoupit a trochu šetřit! Vlna inflace tvrdě zasáhne impulzivní ohnivé znamení, protože miluje luxus a rádo utrácí své peníze. Ale s každým zavřením dveří se otevře okno, drahý Lve. Protože peněžní injekce je již na dohled! Lev dlouho čekal, ale v roce 2022 – právě v době inflace – by ohnivé znamení mohlo konečně vyhrát hotovost. Teď je ten správný čas!

Zdroj článku