Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Retrográdní Mars je vaše záminka k odpočinku po zbytek roku

Info ikona
vesmír

Zde je to, co vaše znamení zvěrokruhu může očekávat v příštích dvou a půl měsících měsíců, podle astrologa. Odhalte, co vás čeká a nemine. Merkur zamává s životy nás všech, to je jisté.

Jen pár krátkých týdnů po políbení retrográdního Merkuru na rozloučenou je čas se schovat a připravit se na to, že Mars zahájí svůj poslední obrat. Od 30. října do 12. ledna se planeta, která vládne akci, energii, hněvu a sexu, poprvé od konce roku 2020 bude na dva až dva a půl měsíce posouvat zpět z našeho výhodného postavení na Zemi.

V ohrožení je každé znamení zvěrokruhu

Tato konkrétní fáze zpomalení může ovlivnit vaši motivaci, libido a úroveň energie. Mohli byste se cítit zaseknutí, bez inspirace nebo pro vás bude těžší vybudovat hybnou sílu v oblasti života, kterou na vás Mars ovlivňuje. A hněv, který by se obvykle promítal navenek, by se mohl během retrográdního Marsu objevit pasivněji-agresivnějším nebo internalizovaným způsobem. 

Fyzická touha na zcela jiné úrovni

Každý retrográdní úkaz, včetně tohoto, je o obrácení se dovnitř, abyste si prohlédli a osvěžili způsoby, kterými děláte práci na dané planetě. Retrográdní Mars tedy představuje šanci prozkoumat, jak zvládáte hněv, a jak řešit základní napětí vědomějším a reflektovanějším způsobem, než kdyby byla agresivní planeta v plné síle. Můžete si také ujasnit, jakými způsoby jste vynakládali energii a podnikali kroky. A zatímco kompromitovaný Mars si může vybrat daň na sexuálních touhách, jeho retrográdní verze představují příležitost pěstovat spojení mezi vaší spiritualitou, prostorem v hlavě a fyzickou touhou. 

Zdroj článku