Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 18. do 24. července: Milostný život Raků bude napjatý, Štíři by se měli vyvarovat půjčování peněz ostatním

Zjistěte, co pro vaše znamení předpověděly planety pro letní týden od 18. do 24. července. Pro někoho se bude jednat o snadný týden, někdo se bude muset obrnit trpělivostí, na někoho zase čekají vyšší výdaje v určité oblasti. Přečtěte si, co přinese týdenní horoskop vám!

Mohlo by se vám líbit

Tajemná ptačí znamení: Potkala jste sovu či vlaštovku? Všímejte si věštby, kterou vám na křídlech přináší ptáci z okolí

Věděla jste, že znamení jsou doslova všude? Stačí si všímat svého okolí. Je tomu tak i v případě ptáků, kteří byli symboly pro věštění budoucnosti už od pradávna. Naši předci dříve předpovídali, co se jim přihodí i podle toho, jaké druhy ptáků se zrovna vyskytovaly v jejich blízkosti. Přiletěla vám za okno vlaštovka nebo sojka? Zjistěte, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

Beran

Pokud si uchováte pozitivní přístup, měli byste tento týden snadno zvládnout. Mohou vám vzniknout vyšší náklady související s vylepšením vašeho vzhledu. Tento týden pro vás není vhodný k investicím do nemovitostí nebo pozemků. K lásce přistupujte realisticky, ale s partnerem zkuste znovu zažehnout vášeň ve vztahu. Před spaním se vyhýbejte světlu obrazovek a raději zkuste meditaci.

Býk

Náhodný akt laskavosti z vaší strany může mít hluboký vliv na život někoho jiného. Ve finančních záležitostech buďte rozvážní. Tento týden se může stát, že potkáte nějakou svou starou lásku či milence. Pro svobodné je tento týden ideální k navázání nového vztahu. Vyhýbejte se hádkám se svými nadřízenými i spolupracovníky. Pokud hledáte zaměstnání, tento týden máte vysokou šanci k jeho získání.

Blíženci

Vaše nejtěžší zážitky v životě se často stanou vašimi nejcennějšími. Musíte jen pokračovat v životě dál. Ohledně financí budete muset trochu plánovat, aby se vám podařilo něco ušetřit na neplánované lékařské výlohy. Se svou drahou polovičkou byste měli vyrazit na výlet či dovolenou. Tento týden je také ideální pro samostudium.

Rak

Snižte množství času, které trávíte lítostí, starostmi či záští. Je ztráta času být nešťastný. Výdaje mějte pod kontrolou. Váš osobní život a vztahy by se měly začít uprostřed týdne zlepšovat. Váš milostný život může být zpočátku trochu napjatý a matoucí, ale později se vše uklidní a ustálí.

Mohlo by se vám líbit

Opravdové věštkyně: Ženy narozené v těchto znameních mají vždy pravdu. Ryby dokáží předpovědět budoucnost

Máte pocit, že na vaše slova téměř vždycky dojde? Slýcháte ze všech stran, že už jste měla zase pravdu? Pak jste možná mezi vyvolenými znameními zvěrokruhu, které mají magickou schopnost předvídavosti. Díky ní dokáží bez problémů odhadnout, co se stane. A většinou se nemýlí. Je mezi nimi i vaše znamení horoskopu? Možná, že až si přečtete, kdo podle horoskopu patří mezi věštkyně, pochopíte svá častá tušení a vyplněná proroctví. Zjistěte, která znamení dokáží věštit budoucnost.
svetzeny.cz
Info ikona
Astrologie

Lev

Buďte stateční a stůjte si za tím, čemu věříte. Těžte ze současných investic, z nových možná nedosáhnete dlouhodobých zisků. U svého partnera se zdržte poznámek o předchozích módních přešlapech, mohlo by to způsobit konflikt. Při cestování dbejte na své zdraví.

Panna

Ujistěte se, že to nepřeháníte s nakupováním. Mohou se objevit problémy v oblasti financí. Čím víc jste racionálnější a vyrovnanější, tím více můžete těžit z harmonie, lásky a vášně kolem sebe. Nejspíš budete muset vynaložit více úsilí, abyste dosáhli svých cílů.

Váhy

Nikdy se nevzdávejte. Možná se vám podaří tento týden vyřešit některé staré problémy. Tento týden byste mohli získat finanční výhodu, díky které překonáte finanční omezení. Ve vztahu můžete pocítit nespokojenost, protože je pro vás těžké najít si čas na setkání s partnerem a probrání důležitých věcí.

Štír

Přijměte výzvy, které se vám postaví do cesty. Vyhněte se tento týden půjčování peněz, protože by mohlo být obtížné je získat zpět. Svůj pracovní styl udržujte založený na realitě. V rodině vás mohou potkat hloupé neshody, ujistěte se, že nepoškodí vaše vztahy.

Mohlo by se vám líbit

Karma je zdarma: Ublížil vám někdo? Věřte, že díky zákonům vesmíru se mu to vrátí

Pokud vám někdo hodně ublížil, určitě cítíte silný pocit bolesti a zrady. Máte starosti a divíte se, že mu tak ošklivý čin prošel. Ale nebojte se, rozhodně ne natrvalo. Spřádat plány pomsty je ale zbytečné, a navíc to může být nebezpečné, protože si zahráváte s ohněm. Karma je, jak se říká, totiž zdarma. A tohle pravidlo platí pro všechny stejně. Zjistěte, proč si se zákonem karmy raději nezahrávat a jak funguje zákon návratnosti vesmíru.
svetzeny.cz
Info ikona
Astrologie

Střelec

Vybírejte si rozumné investiční strategie, které vás dovedou ke stabilní finanční situaci. Ve vztahu se snažte poslouchat a respektovat jeden druhého. Musíte mít trpělivost jeden s druhým. Je možné, že vám velká organizace poskytne novou pracovní příležitost, díky čemuž by se vaše postavení zlepšilo.

Kozoroh

V případě finanční nouze vám pomůže rodina. Poslední dobou vás totiž mohou potkávat finanční výdaje kvůli legislativě nebo právním procesům. Ve vztahu zkuste trávit společný čas kvalitně. Nedovolte věcem z minulosti, aby narušily váš klid. Věnujte tento týden nejvyšší pozornost józe či meditaci.

Vodnář

Život se stává snazším a krásnějším, když v druhých vidíte to dobré. Ušetřete peníze tím, že se budete vyhýbat hazardu a pofiderním obchodům. Pokud plánujete s drahou polovičkou dítě, postupujte opatrně a poslouchejte doporučení svého lékaře. Při konverzaci s druhými pečlivě važte svá slova. Buďte racionální.

Ryby

Když začínáte den, myslete vděčně a optimisticky. Zahraniční aktivity mohou vést k okamžitému zisku. Chraňte se před finanční tísní pomocí strategie úspor a výdajů. Se svým partnerem se snažte čas trávit kvalitně. Držte se dál od nezdravých závislostí, jako je kouření nebo alkohol.

Mohlo by se vám líbit

Některá znamení jsou chorobnými lháři: Nikdy byste neměli věřit Štírovi ani Vodnáři. Kdo další často lže?

Snad každý už někdy alespoň trošku v životě zalhal. A kdo říká, že ne, tak lže. Někdo například zalže neúmyslně ve chvíli, kdy ještě v hlavě pořádně nestihne zpracovat odpověď na pokládanou otázku, ale jeho ústa odpovídají mnohem dříve. Tuto situaci zná mnoho lidí a je pochopitelná. Jedno je ale jisté, najdou se i jedinci, kteří lžou častěji. Nemusí být přitom zlí, nebo vám schválně něco tajit. Když už ale lžou, jsou v tom věrohodní a přesvědčiví. Koho z přesvědčivých lhářů jen tak neprokouknete?
svetzeny.cz