Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Na podzim prší štěstí hned čtyřem znamením zvěrokruhu. Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Kouzelný vánek nahradí letní vzduch a stane se útulným, romantickým a barevným. Zvláště tato čtyři znamení zvěrokruhu pokvetou a zažijí vskutku kouzelné období.

Podzim je barevné a atmosférické období. Na tento magický čas se mohou těšit především čtyři z dvanácti znamení zvěrokruhu, protože pro ně bude konečně vše naprosto dokonalé. Břemeno posledních týdnů a měsíců odpadá a vy si užíváte čas:

1. Váhy

Váhy se narodily na podzim, a proto je toto roční období obzvláště přitahuje. Horká čokoláda, dýně a barevné listy: Váhy se cítí jako doma. Zvláště letos na podzim mohou Váhy využít čas se svými blízkými a strávit kvalitní chvíle. Konečně se cítí správně uvnitř i navenek. Planety jsou také na její straně a dávají jí nádherný prostor pro pohodový život. Momentálně to nemůže být lepší. Užijte si to, milé Váhy!

Mohlo by se vám líbit

Jaký je nejdokonalejší pár podle znamení zvěrokruhu? Spojení je plné vášně, podpory i kreativity

Najít pravou lásku není v dnešní době jednoduché, ať už se snažíte sebevíc. Hledáte svého partnera podle znamení zvěrokruhu? Víte, která znamení zvěrokruhu budou vašimi nejlepšími přáteli, a navíc i skvělými partnery? Možná právě vy tvoříte dokonalý pár podle horoskopu.
svetzeny.cz

2. Štír

Není náhoda, že se Štír narodil v období Halloweenu. Jednoduše cítí, že jeho čas je na podzim. Ačkoli je vodní znamení často nepochopeno, letos na podzim konečně cítí, že může být otevřený o svých pocitech s přáteli a rodinou. Cítí se energický a motivovaný a mohl by dříví štípat, kolik má energie! Letos na podzim může Štír sprovodit ze světa všechna nedorozumění a dosáhnout cílů, ke kterým už dlouho směřoval.

 

3. Střelec

Ohnivé znamení je velmi společenské a miluje být se spoustou lidí. Střelec je extrémně společenský a podzim je jejich sezónou. Na podzim 2022 může konečně rozkvést a těšit se na následující týdny. Miluje svou svobodu, ale tento útulný podzim nejraději tráví čas se svými blízkými – a přesně tam je Střelec obzvláště oblíbený! Využij čas, milý Střelče, a navazuj nové kontakty, tvůj šarm tě na podzim donese hodně daleko.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: V září bude Tygry lákat nevěra, Vepř se zamiluje do toho nepravého

Co vás čeká a nemine v tomto měsíci? Odpověď se ukrývá v čínském horoskopu. Najděte níže váš rok narození a podívejte se, jaké události se ve vašem životě v září mohou odehrát. Tygry bude lákat nevěra, Vepři se zamilují do toho nepravého. A co vaše znamení?
svetzeny.cz

4. Ryby

Citlivé Ryby si rády na podzim udělají doma pohodlí a schovají se. V roce 2022 však bude vše jinak a znamení zvěrokruhu pocítí obrovskou touhu po akci. Chce toho zažít co nejvíc a nikdy neodmítne pozvání na party, koncert nebo večeři. Ryby se ve své kůži cítí pohodlněji, než kdy dřív a vyzařují to i na ostatní. Není divu, že k nim lásce letí rychlostí blesku! Nový vztah by mohl být brzy na obzoru!

Zdroj článku