Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu, které čeká šílený týden

Info ikona
Horoskop

Ano, čeká vás šílený týden plný překážek, ale taky se naučíte nespoutanému optimismu. Tento týden bude trochu hektický, ale co nás nezabije, to nás posílí. Blýská se již brzy na lepší zítřky.

Co předpovídají hvězdy pro týden od 26. dubna? Prozradíme vám, že hodně znamení zvěrokruhu čeká příjemný a optimistický týden. Výjimku tvoří trojice znamení, která to nebude mít tento týden vůbec lehké. Držíme vám palce, abyste ho zvládli s grácií a humorem!

Beran

Začátek týdne se ponese v té méně milé náladě, ale jak půjde týden dál, bude se zvedat i vaše nálada. Nebojte se. Pondělí až středa bude směsice problémů – ať už pracovních nebo osobních. Budete mít pocit, že ze začarovaného kruhu není cesta ven. Tyto krušné chvíle ale přečkáte a výsledkem budou neočekávané úspěchy. Dařit by se vám mohlo i v oblasti financí a tak je nejvyšší čas dopřát si něco hezkého a tento nepříjemný týden si zlepšit novým kouskem oblečení.

Lev

Překážky, překážky a zase jen překážky. Bude toho hodně, ale vše, co vám přijde do cesty, se dá snadno překonat. Musíte malinko změnit svůj pohled na situaci. Jestli vás nějaký týden bude zkoušet z toho, jak si udržet optimismus, bude to tento. V partnerství panuje čistá harmonie – možná je nyní vhodná doba promluvit si o společné budoucnosti. Vaše myšlenky se budou alespoň soustředit na něco příjemného a starosti vám půjde snáz překonat.

Střelec

Střelce čeká šílený týden, ale v jiném slova smyslu. Vaše dobrá nálada a optimismus, který vyzařujete, tento týden strhne všechny: Vaši kolegové vás okamžitě přesvědčí, abyste prezentovali svoje nápady, které tak nezůstanou skryty před vaším nadřízeným. Pozitivní nálada navíc vytváří ve vašem soukromém životě momenty, které posilují váš vztah a budují něco vskutku výjimečného. Na tento týden budete dlouho vzpomínat!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.