Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Nejkrásnější drdolové účesy pro léto 2022

Když se oteplí, drdol je perfektní, protože udržuje vlasy mimo obličej a krk a udržuje vás svěží. Zde jsou naše oblíbené letní účesy do drdolu.

Vysoké teploty jsou nádherné, ale pokud jde o vlasy, horko a z toho plynoucí pocení může být opravdu nepříjemné. Proto milujeme účesy, které zkrotí hřívu a zároveň vypadají šik. Tyto drdolové účesy jsou naše oblíbené na léto:

Romantický ležérní drdol

Tento pěkný účes je aktuálně k vidění všude na sociálních sítích. Ženy, které se věnují módě, milují drdol s uzlem pro jeho zasněnou lehkost a jeho zhotovení je také velmi rychlé: Jednoduše si zavažte nízký culík a protáhněte pouze do poloviny poslední smyčky. Pak už jen přečnívající konec položte přes sponku do vlasů a volně přišpendlete. Tip: Velmi pěkně vypadá i gumička do vlasů!

Ležérní drdol

 

Info ikona
Účes
Mohlo by se vám líbit

Vlasový trend: Téměř všechny ženy nad 40 dělají tuto chybu

Správný účes nás může udělat o deset let mladší. Existuje však hrubá "účesová" chyba, která dělá pravý opak, říká vlasová expertka!
svetzeny.cz

Letos v létě se vrací také styl alá mokré vlasy, které okamžitě evokují svěží momenty od moře. Právě spojení drdolu a mokrých vlasů se dokonale hodí na společenské akce. Mokrý vzhled je vytvořen gelem a poté buď sčesán dozadu, nebo volně nabírán prsty a nakonec stočen do drdolu.

Hravý drdol

Tento drdolový účes je jednoduše dokonalý! Působí jako by trval vteřinu, přitom pár minut přece jen zabere. Nejlepší je, že se hodí naprosto vždy a všude. Ať už jdete na grilovačku, do kina nebo do práce, s tímto drdolem nešlápnete vedle.

Info ikona
Hailey Bieber

Zdroj: Freundin