Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonale čisté prádlo a dlouhotrvající vůně svěžesti. Ariel Touch of Lenor zvládne obojí

Info ikona
Dlouhotrvající vůně

Vůně čerstvě vypraného prádla v nás vyvolává velice příjemné pocity a zároveň ji vnímáme jako důležitý signál, že je prádlo skutečně čisté. Proto se Ariel spojil se značkou Lenor. V nové produktové řadě Ariel Touch of Lenor poskytuje maximální účinnost pracího prostředku a zároveň dlouhotrvající vůni svěžesti.

Čistota vyvolává pozitivní pocity

Vůně čerstvě vypraného prádla v nás dokáže vzbuzovat stejně pozitivní pocity, jako je například pohled na uklizený domov či chvíle, kdy vyjdeme ze sprchy. Podle nedávné studie více než 13 % spotřebitelů uvádí, že vůni prádla vnímají jako jeden z nejdůležitějších signálů čistoty, který příznivě ovlivňuje naši náladu. Když je kolem nás pořádek, uklizeno a čistota, zažíváme méně negativních myšlenek nebo starostí. 

 

Info ikona
Dlouhotrvající vůně

Dlouhotrvající vůně

Ariel se spojil se značkou oblíbených aviváží Lenor a vytvořil novou produktovou řadu Ariel Touch of Lenor, aby příjemný prožitek z čerstvě vypraného prádla ještě více prohloubil. Nový prací gel a kapsle v sobě kombinují účinnou čistící sílu pracího prostředku Ariel a dlouhotrvající vůni plnou svěžesti od Lenor. Ta se během nošení díky systému Touch-Activated Freshness Systém uvolňuje každým pohybem, takže si budete moct vychutnat dlouhotrvající výdrž svěží vůně. Ariel Touch of Lenor je k dostání ve dvou oblíbených variantách – Amethyst Flower a Fresh Air.

Info ikona
Dlouhotrvající vůně

Kapsle Ariel Touch of Lenor PODS mají rychle se rozpouštějící povlak s technologií TurboBoost pro lepší odstranění skvrn. Díky rychlému rozpouštění neulpívají zbytky pracího prostředku na prádle, tudíž je vaše prádlo skutečně čisté již po 45 minutách praní. Krátké praní ve studené vodě nejen, že eliminuje spotřebu vody a elektřiny, čímž přispívá k úsporám v rodinném rozpočtu, ale také zajišťuje prádlu delší životnost a snižuje vyblednutí barev.

Prací gely a kapsle Ariel Touch of Lenor jsou k dispozici ve dvou variantách oblíbených vůní –Amethyst Flower a Fresh Air. Se svou dlouhotrvající schopností uvolňovat vůni během pohybu zajišťují pocit svěžesti a radosti na každém kroku.

Info ikona
Dlouhotrvající vůně

Doporučené ceny:

Ariel gel 60 PD doporučená cena 399 Kč

Ariel tablety 20 PD doporučená cena 299 Kč

Info ikona
Chraňte kapsle před dětmi