Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Úžasný týden čeká na tři znamení zvěrokruhu. Patří sem Býk, ale i Lev

Horoskop má dobrou zprávu pro tři znamení zvěrokruhu v týdnu od 12. do 18. září 2022: Konečně si můžete odpočinout! Tři vyvolené čeká týden plný radosti, štěstí, alle především psychické pohody. Podívejte se, která znamení si tento týden vylosovali šťastnou kartu.

Relaxovat. Posadit se. A zhluboka se nadechnout. Snáze se to řekne, než udělá, protože posledních pár týdnů bylo divokou jízdou, zvláště pro většinu znamení zvěrokruhu. Hvězdy ovšem tento týden dopřejí vyvoleným extra porci klidu. Pro tři znamení zvěrokruhu je týden od 12. do 18. září konečně oddechový. Zjistěte zde, kdo patří mezi šťastlivce a jak může ze sedmi dnů vytěžit to nejlepší.

1. Býk

Je to ten nepříjemný druh nejistoty, který poslední týden pronásleduje vaše znamení zvěrokruhu. Vaše blízká osoba byla v posledních dnech naprosto jiná. Jako vyměněná. Rezervovaný způsob chování vám dal docela zabrat. Jak je pro Býka typické, okamžitě jste si to vyčítali. Ale jak říká horoskop, v nadcházejícím týdnu si můžete vydechnout. Ukáže se, že v domě nikdy nedošlo k rvačce, jen jste se zbavili jeho stresu. Na tom měl jistě podíl retrográdní Merkur.

Horoskop: Milostné září čeká rovnou na čtyři znamení zvěrokruhu. Berani i Váhy mají vyhráno

Pro tato čtyři znamení zvěrokruhu se blíží milostné dny během září. Žhavé flirtování, romantické hodiny a spousta něžností: čtyři znamení zvěrokruhu se mohou v září těšit na měsíc plný lásky a vášně. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

2. Lev

Pro Lva bylo celé měsíce jen jedno téma: kariéra. Pracujete a pracujete a nemůžete přestat. Dovolená? Nepřichází v úvahu. Bez ohledu na to, jaké je vaše znamení zvěrokruhu, ukazujete mimořádnou disciplínu ve věcech, na kterých vám opravdu záleží. A podle horoskopu se to v nadcházejícím týdnu vyplatí: úspěch je konečně na dohled, můžete s klidným svědomím zavřít notebook o něco dříve a s dobrou knihou v podpaží se vydat směr park. Užijte si to, zasloužíte si to!

3. Štír

Posledních pár týdnů, ano, dokonce i srpen, bylo pro vaše znamení zvěrokruhu jako horor. Důležité rozhodnutí, které nebylo ve vašich rukou, zanechalo důležitou součást vaší budoucnosti viset na vlásku. Horoskop je ale i v nadcházejícím týdnu ke Štírovi laskavý: konečně se něco děje a je to dokonce ku prospěchu. Ať už jde o změnu prostředí, přihlášku na školu nebo vyjednávání o platu, pocit nejistoty, který vás v poslední době sužuje, se naštěstí ukáže jako neopodstatněný.

Zdroj článku