Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení mají během listopadu štěstí na své straně

Štěstí není nikdy dost! Tři z dvanácti znamení zvěrokruhu jsou v listopadu obzvlášť požehnaná a již nyní se mohou těšit na skvělý měsíc. Gratulujeme a tiše závidíme!

Pohled na hvězdy prozradí mnohé: Pro tři znamení zvěrokruhu poběží v listopadu vše jako po másle. Štěstí je na jejich straně a splní mnoho jejich snů. Kdo je považován za šťastného v předposledním měsíci v roce? Jsou to pouze vodní znamení – Ryby, Štír a Rak.

Rak

Raci mají v listopadu všechny důvody k oslavě! Díky Venuši a Merkuru zažijí nejen pohádkové chvíle v lásce, ale dostanou vzrušující příležitosti v práci. Slunce navíc způsobuje, že se vodní znamení jeví otevřené a komunikativní, což poskytuje další plusové body. Takže mnoho štěstí najednou - užijte si nadcházející týdny naplno, milí Raci.

Týdenní horoskop: Čeho se dotknete, to se vydaří. Tři znamení zvěrokruhu zažijí týden snů. Býci, gratulujeme

Hvězdy jsou příznivé pro kariérní posun nebo povýšení. Že mají v práci štěstí, dokazují v týdnu od 31. října do 6. listopadu zejména tři znamení zvěrokruhu. Mimochodem Býci jedou na vlně štěstí už nějaký ten pátek.
svetzeny.cz

Ryby

Ryby budou mít opravdu šťastný měsíc. Planeta Jupiter vstupuje na začátku měsíce do znamení a poskytuje mu spoustu příležitostí. Nejen v lásce by se mohlo stát něco přesně podle představ vodního znamení, ale i profesně je možné, že se brzy otevře pár dveří. V blízké budoucnosti mějte obzvlášť otevřené oči a uši, můžete hodně vyhrát!

Štír

Mezi ty šťastné v listopadu patří i Štíři. Stejně jako Ryby mají Jupiter po svém boku po celý měsíc a je velká pravděpodobnost, že ať už znamení začne cokoliv, podaří se to. Projekty a nápady, které byly dlouho odkládány, by měly být zahájeny. Udělej onen první a nejtěžší krok. Hvězdy jsou na vaší straně a umožňují vám mít šťastnou ruku při rozhodování.

Zdroj článku