Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která si vašich dárků nebudou vážit a klidně je pošlou dál. Lvi jsou v tomto nejhorší, nejnecitlivější jsou Blíženci

Info ikona
horoskop

Nemyslíme to zle, ale: Ti, kdo dávají dárky těmto třem znamením zvěrokruhu, musí (bohužel) počítat s tím, že se dřív nebo později objeví u někoho jiného.

S některými maličkostmi, které k Vánocům dostáváme nebo dáváme, se určitě mýlíme. Ale je jedno, jestli má obdarovaný radost nebo ne: Nesluší se to předávat dál! Následujícím třem znamením zvěrokruhu je to vlastně jedno – naopak: Jsou rádi, když mají něco k nadcházejícím narozeninám pro někoho dalšího.

Lev

Bez ohledu na to, jaký dárek Lev dostane: pravděpodobně ho už stejně má. Vždyť se rád rozmazluje a obdarovává, a tak není divu, že se jeho dárková krabička stále plní a pravidelně ji využívá k tomu, aby dělal radost druhým. Ale nebojte se: Zrozenec Lva by nikdy nic "domácího" nerozdal. A také si dává velký pozor, aby dárek neskončil u původního dárce.

Blíženci

Blíženec to vůbec nemyslí špatně, když pořád jen rozdává jeden dárek za druhým. Naopak: on sám by se neurazil, kdybyste to udělali s jeho dárky. Obzvláště čilí Blíženci dokonce začínají už pod vánočním stromečkem, aby vyměnili dárky za dárky od ostatních.

Beran

S Beranem je to úplně jiné: Je pečlivý, aby zajistil, že city nebudou zraněny – zvláště ne o Vánocích. I když ho hrdě překvapíte něčím, co už má ve třech vyhotoveních, vždy bude potěšen a bude se radovat jako malé dítě, už jen proto, že při vybalování uvidí váš pohled! Bohužel, dříve nebo později třetí varianta skončí na dárkovém stole někoho jiného ...

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.