Přejít k hlavnímu obsahu

Štěstí nenašla u Sámera Issy, Usaina Bolta, ani Vladimíra Polívky. Kdo si hýčká krásnou amazonku Krézlovou?

Pro slavné muže má Karolína Krézlová (35) slabost. Postelí krásné herečky prošel v době svého největšího rozkvětu zpěvák Sámer Issa (37) a s hercem Vladimírem Polívkou (33) byla dokonce zasnoubená. Nyní podle informací zalovila bojovnice z reality show Survivor ve vodách neznámých tváří, ovšem s kontem pořádně nabitým!

Mohlo by se vám líbit

Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého herce: Ve výběru je Prachař, Sokol i Kotek

Víte, vybrat nejkrásnějšího českého herce je vždy subjektivní záležitostí a záleží na osobních preferencích každého z nás. V českém hereckém prostředí se objevuje mnoho talentovaných a atraktivních mužů, kteří si získávají srdce diváků. Hlasujte v naší anketě a vyberte nejkrásnějšího českého herce.
svetzeny.cz

Na muže zatím neměla Karolína příliš velké štěstí. Hereččiny vztahy většinou skončily po několika měsících, kdy zamilované dvojici spadly z očí růžové brýle a přišla realita. Krézlová má totiž velmi ráda pozornost a moc dobře ví, jak zatahat za nitky, aby bylo po jejím, o čemž mohou vyprávět spolubojovníci ze Survivora. Možná i proto vztahy se slavnými partnery nevyšly, protože muži přitahovali více blesky fotoaparátů, než vnadná kráska.

Zámožný podnikatel vyléčil smutek

Největším úlovkem byl pro Krézlovou rozhodně Usain Bolt (36), s nímž se seznámila v roce 2011 během jeho návštěvy Prahy. Nakonec s nejrychlejším mužem planety randila sedm měsíců. Pro změnu nejvážnější vztah měla s idolem žen Vladimírem Polívkou, jenž k údivu všech před Karolínou poklekl a požádal ji o ruku. Z rozchodu se kráska dlouho vzpamatovávala a stále nemohla potkat toho pravého. Až nyní podle informací webu Expres.cz zahořela znovu láskou. Muž, jenž si získal Karolínino srdce, se sice neusmívá z titulek časopisů, ale je velmi úspěšným podnikatelem se zlatými kreditkami. 

Mohlo by se vám líbit

Padlý anděl Meg Ryan šokovala veřejnost napuchlými tvářemi a obličejem bez mimiky. Herečka je k nepoznání

Méně je více! Meg Ryan (61) nikdy nepatřila mezi prvoplánové krasavice a právě díky svému vzhledu ‚‚holky od vedle” dostávala charakternější role a diváci ji milovali. Bohužel sláva hollywoodské hvězdy dávno povadla. Když se herečka objevila po delší době na veřejnosti, všichni zůstali v němém úžasu nad zpackanými plastikami, za nimiž bychom jen těžko hledali sympatickou blondýnku s rošťáckým úsměvem.
svetzeny.cz

Rozvedený s dítětem

Pan Božský se jmenuje Ondřej Rákosník a je spolumajitelem či spoluzakladatelem známých pražských podniků. Spadají pod něho bistra a obchody La Bottega, luxusní restaurace La Collezione, La Finestra in Cucina nebo Aromi. „Chodí spolu od léta, on má jedno dítě, rozvedl se s manželkou. Je to tutovka,“ uvedl pro Expres.cz anonym. Zamilované hrdličky zatím vztah ale nepotvrdily, takže se necháme překvapit, kdy Karolína představí světu svého pohádkově bohatého prince. 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška