Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se změnily lásky Hrušínského z Discopříběhu: Krasavice Eva procestovala s miliardářem svět. Jituška si prošla velmi smutným obdobím

Kdo by neznal legendární dva díly Discopříběhu s nesmrtelnými hity. Strasti a slasti dospívajícího Rudolfa Hrušínského nejml. (52) baví dodnes. Jak se změnily a kam vedly kroky jeho lásek? Z natupírované Evy se stala krásná a úspěšná žena. Šedá myška Jituška se vyloupla ze své ulity a i přes bolestivé období je konečně šťastná a možná byste ji dnes na televizní obrazovce ani nepoznali.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Ptáci v trní: Richarda Chamberlaina milovaly ženy všech věkových kategorií. Herec až do stáří skrýval svou homosexualitu

Uhrančivý pohled Richarda Chamberlaina (89) zvedal tep nejedné ženě během sledování legendární romantiky Ptáci v trní. A ač byl herec spojován s mnoha známými kráskami, jeho srdce patřilo opačnému pohlaví. Kvůli kariéře ale musel homosexualitu dlouho skrývat.
svetzeny.cz

Jedna byla už tehdy oslnivá kráska, která pobláznila srdce filmového Jirky. Druhá byla nezajímavá, ale hodná holka od vedle, jež nakonec trpělivostí a starostlivostí získala srdce hlavního hrdiny. 

Mariana Slováková alias natupírovaná „mrcha“ Eva

Onou krasavicí byla Miriam Slováková (52), dnes Konečná. Rodilá Slovenka získala roli v pouhých 16 letech a okouzlila nejen partičku filmových výrostků. A to si na získání role absolutně nevěřila. „Nejprve probíhal výběr na Slovensku s nějakými modelkami, které byly krásné, vysoké. Já byla malá, tehdy taková nevýrazná,” přiznala Mariana v Show Jana Krause s tím, že v tu dobu měla za sebou pouze zkušenost s natáčením klipu pro skupiny Elán.

S miliardářem projela svět

Neokoukaná tvář, osobnost a půvab, ale režiséra Jaroslava Soukupa zaujala a mladá dívka dostala pozvánku na konkurz do Prahy. Tam Konečná porazila stovku dalších slečen a role byla její. Přesto, že měla nakročeno k velké kariéře, o svém životě měla jasno. Lákalo ji dobrodružství a cestování. Pár let po natočení Discopříběhu (1987) emigrovala do Švýcarska, kde potkala první velkou lásku. Miliardáře, s nímž si mohla splnit cestovatelské sny. „Projeli jsme Afriku a navštívili různé ostrovy po celém světě. Pluli jsme na lodích. Byl to dobrý život. Dnes mi to dává perspektivu," prozradila Mariana, která byla ve vztahu s boháčem asi šest let.

Mohlo by se vám líbit

Fotogalerie: Miliardářská svatba Aleny Šeredové, kterou italské městečko ještě nezažilo

Vysněné svatby se svým miliardářem se v sobotu dočkala Alena Šeredová (45). V městečku Noto na Sicílii řekla své ‚‚ano” Alessandru Nasimu (49). Krásná modelka a dědic značky Fiat pozvali stovky hostů a pořádně to pak rozjeli na velkolepé party pod širým nebem.
svetzeny.cz

Kráska s hadrem v ruce

Láska ale nevydržela a Konečná zatoužila po vlasti. Vrátila se na Slovensko a poznala svého manžela - ortopeda. S ním našla své štěstí. „Jsem hodně rodinně založená. Nechodím do barů nebo každý den na kafe. Pracuji na domě nebo na chatě. Práce je pořád dost. Akorát lidé si asi díky mému vzhledu myslí, že neumím uvařit, péct a držet v ruce hadr,“ uvedla blondýnka se smíchem s tím, že si v luxusním domku v Bratislavě vychutnávají společné chvíle i s dospívající dcerou.

Takto vypadá Mariana dnes

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kadeřnice Jitka si zažila drsné chvíle: Zemřela jí dcera, rodiče i babička

O poznání bolestivější období provázelo Jaroslavu Stránskou (54) alias kadeřnici Jitku se šílenou trvalou na hlavě, která si nakonec vzala filmového Jirku za muže. Když Jaroslava vyhrála konkurz na jednu z hlavních rolí v Discopříběhu, netušila, co ji život mezi natáčením prvního a druhého dílu přinese. ‚‚Tehdy jsem se rychle vdala a rychle otěhotněla. Bylo mi 19 let a ještě jsem studovala. Moje holčička ale v půl roce zemřela,“ vzpomínala herečka pro Český rozhlas s těžkým srdcem. „Bylo to těžké období i proto, že nedlouho na to odešla také maminka, tatínek a babička,“ dodala herečka, že osud se s ní rozhodně nemazlil.

Miminka se už nikdy nedočkala

Dceruška Janička zemřela na syndrom náhlého úmrtí kojence a Jaroslavě se pak už nikdy nepodařilo otěhotnět. „Byla jsem asi sedmkrát na umělém oplodnění. Bohužel asi čtyřikrát jsem potratila, protože mám tu špatnou krev. Jednou jsem byla dokonce na udržování. V nemocnici jsem ležela dva měsíce a pak jsem stejně o miminko přišla,prozradila Stránská pro deník Aha! smutnou bilanci neúspěšných pokusů o miminko s tím, že s prvním manželem pak následoval rozvod.

Skvělá macecha

Naštěstí se z krutého a bolestivého osudu Jaroslava nezhroutila a naopak se více zabrala do práce. Exceluje jak na prknech, co znamenají svět a diváci oblíbeného seriálu Policie Modrava ji znají jako policistku Lucii Krásenskou. Blondýnce se daří i v soukromém životě. V roce 2017 se stala vdanou paní, když si vzala svého dlouholetého přítele Pavla Hollitzera. „Teď jsem naprosto spokojená. Mám skvělého partnera a nevlastní dceru,“ řekla šťastná Jaroslava pro Český rozhlas.

Jaroslava v seriálu Policie Modrava

Info ikona
Jaroslava
V Discopříběhu byly Mariana s Janou dospívající slečny, dnes jsou z nich krásné ženy.
Zdroj článku