Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají herečky z telenovel 90. let: Seriálová Esmeralda je krásná i po padesátce, Milagros jen září

Info ikona
Divoký anděl

Jak dnes vypadají kdysi velmi populární herečky, které se objevily v telenovelách natočených v devadesátých letech? Představitelka Esmeraldy je krásná i po padesátce, seriálová Milagros z Divokého anděla jen září.

Seriálová Esmeralda je krásná i po padesátce

Asi nejznámější telenovelou 90. let, která byla k vidění i v našich končinách, je Esmeralda. Ta vypráví příběh krásné zelenooké slepé dívky Esmeraldy, která se zamiluje do úspěšného plastického chirurga José Armanda. Roli Esmeraldy tehdy ztvárnila mexická herečka Leticia Calderón. Ta se v telenovelách objevovala už od svých 14 let. Díky ztvárnění Esmeraldy se stala slavnou i mimo Latinskou Ameriku a otevřelo jí to mnohá dveře. Dnes patří mezi nejpopulárnější mexické herečky, zůstala věrná žánru telenovel a od dob skončení natáčení Esmeraldy, si zahrála v několika dalších telenovelách. V letech 2000 až 2008 si však dala od herectví pauzu, aby se naplno věnovala svým synům, zejména Lucianovi, který trpí Downovým syndromem. V červenci roku 2021 oslavila 53. narozeniny, na svůj věk vypadá naprosto skvěle.

Slavní, kteří se rozhodli nemít děti: Leonardo DiCaprio kvůli stavu planety, Jennifer Aniston nechce podlehnout tlaku společnosti

svetzeny.cz

Představitelka Rosalindy snad nestárne

V roce 1999 byl natočen seriál Rosalinda, který se i v Čechách těšil značné oblibě. Hlavní roli květinářky Rosalindy ztvárnila mexická herečka a zpěvačka Thalía, celým jménem Ariadna Thalía Sodi Miranda. Ta se původně věnovala sportu a baletu, ale když viděla úspěch svých starších sester v telenovelách, rozhodla se, že by se ráda také prosadila ve světě šoubyznysu. Začínala jako sborová zpěvačka, postupně rozjela svou sólovou kariéru. Ten pravý úspěch společně se slávou přišel ale až poté, co začala hrát v telenovelách. Nejznámější z nich je právě Rosalinda, ke které nazpívala i úvodní skladbu. V současné době je jí 50 let, stále se věnuje zpěvu a je maminkou dcery Sabriny Sakaë a syna Matthew Alejandra.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Milagros z Divokého anděla jen září

V 90. letech vznikla celá řada telenovel, ale žádná z nich neměla v České republice takový úspěch jako Divoký anděl natočený v roce 1998. Hlavní postavy Iva (Facundo Arana) a Milagros (Natalia Oreiro) divákům přirostly k srdci. Představitelka Milagros Natalia Oreiro měla už v dětství jasno, že se chce prosadit jako herečka. Nejprve začala s hraním v reklamách, postupně začínala dostávat menší role v telenovelách. Přelomový byl seriál Divoký anděl, který byl vysílán v 27 zemích světa. Natalii Oreiro proslavil a přinesl jí nové příležitosti. Kromě herectví se Natalii Oreiro podařilo prosadit se i v hudebním průmyslu jako zpěvačka. Jejím manželem je hudebník Ricardo Mollo, mají spolu syna Merlína. Herečka v květnu oslaví 45. narozeniny. Je stále krásná a jen září štěstím.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Královská rodina trochu jinak: Královna Alžběta (pověstná fanynka burgerů!) uvádí na trh svůj vlastní kečup

svetzeny.cz

Seriálová Kassandra vypadá naprosto skvěle

Další romantický seriál z „devadesátek“ se jmenoval Kassandra. Vyprávěl o krásné dívce Kassandře, která putuje s cirkusem z místa na místo, když jednoho dne potkává bohatého mladíka Luise Davida, do kterého se bláznivě zamiluje. Kassandru tehdy ztvárnila krásná venezuelská herečka Coraima Torres. Telenovela se vysílala v celkem 180 zemích světa, díky ní se herečka stala oblíbenou, a posléze si zahrála v dalších telenovelách. Vdala se za herce Nicolase Montera, se kterým má syna jménem Manu Nico.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Monika Bagárová pobavila fanoušky videem své dcery Ruminky. Smích rozhodně neudržíte

svetzeny.cz