Přejít k hlavnímu obsahu

Náš útulný byt

Představíme vám novinky z veletrhu Salone Internazionale del Mobile z italského Milána, nabídneme různé nápady na úpravu terasy a blízkého okolí domu a netradiční kousky zahradního nábytku.

Ukážeme vám nevšední kovové doplňky, pěkné maličkosti s květinovými vzory a nápadné zařízení a dekorace v červené barvě. V Reportáži navštívíme vnučku výtvarníka Zdeňka Milera, autora oblíbeného Krtečka. Designérka Iva tentokrát nápaditě a účelně vyřešila pokoj pro 22letého studenta a navrhla proměnu ložnice pro čtenářku paní Kupkovou z Plzně. Původně materiálově nesourodou místnost sjednotila do decentní škály béžových tónů a našlo se zde místo i pro nové úložné prostory v podobě velké vestavěné skříně. V seriálu věnovaném světovým architektům a designérům představíme slavného Vernera Pantona a náš speciál jednoduše přiblíží další etapu práce interiérového návrháře. Profesionální florista vám ukáže originální aranžmá z keříčků levandule, a pro ty, kteří rádi tvoří, máme podrobný postup výroby stínidla lampy z přírodních materiálů. Z Magazínu se dozvíte, kdo získal ocenění Nábytek roku 2013, odhalíme přednosti ořechového dekoru a seznámíme vás s bytovými doplňky, bez nichž se v létě prostě neobejdete. Stálá rubrika Inspirace z cest vás přenese do větrného Dánska a vítanou relaxaci mohou přinést návody na výrobu drobností, jimiž můžete zkrášlit a vylepšit svou domácnost.

Měsíčník Náš útulný byt je titulem servisního charakteru, je pro něj charakteristická přehlednost, praktičnost a především obsahuje bohaté názorné ilustrační materiály.
Podrobně mapuje celou problematiku bydlení, najdeme v něm rubriky věnované jak zařizování a dispozičnímu členění interiéru, tak návody na výrobu nejrůznějších doplňků, nabídku konkrétních výrobků, služeb i novinek na našem trhu. V časopise nechybí návštěva u některé ze známých osobností, zajímavá renovace bytu čtenáře, poradna architekta, testy spotřebičů, soutěže, stránky věnované módním trendům a současnému světovému i domácímu designu. U jednotlivých produktů jsou uváděny ceny a v adresáři pak kontakt na výrobce i prodejce včetně webových stránek.