Přejít k hlavnímu obsahu

Náš útulný byt

Květnové číslo je plné jarních tónů a vůní – rubrika barvy sází na fialovou, v Poradně se dozvíte, co je nového v oblasti kuchyní a naleznete zde dobré tipy na nákup nádobí a dalších nezbytností pro gurmány.

V Tématu měsíce se můžete inspirovat, jak vylepšit třeba i malý balkon nebo terásku před domem. Pozveme vás na návštěvu do domu muzikálového herce Mariána Vojtka, který se do paměti diváků zapsal například rolí kata Jana Mydláře. Uvidíte světlý obývací pokoj pod střechou zařízený moderním nábytkem navrženým na míru. Designérka Iva se podělí o své zkušenosti se zařizováním předsíně pro naši čtenářku. Nebyl to právě lehký úkol, neboť do této místnosti vedou sedmery dveře. Pro dceru další čtenářky vytvořila Iva návrh dívčího pokoje s velkou šatnou, kterou dospívající slečna dokáže náležitě ocenit. Příznivcům nadčasového designu přiblížíme dílo slavného dánského architekta Arneho Jacobsena. Pro ty, kdo si nelibují v žádných módních výstřelcích, máme téma věnované nábytku v klasickém stylu a pro zamilované jsme připravili různé drobnosti s motivem srdce. Magazín odhalí výsledky prestižní domácí soutěže Czech Grand Design a ukáže, jak se dá obměnit šatník také pro vaši kuchyň či ložnici v podobě nového bytového textilu. S floristou Petrem Sedláčkem vyrobíme krok za krokem jednoduché jarní aranžmá. Ve stálé rubrice zavítáme na slunnou francouzskou Riviéru a možná se některé ze zdejších středisek stane cílem vaší prázdninové návštěvy. Máte-li chuť, zkuste podle našich návodů vyrobit něco hezkého do bytu.

Měsíčník Náš útulný byt je titulem servisního charakteru, je pro něj charakteristická přehlednost, praktičnost a především obsahuje bohaté názorné ilustrační materiály.
Podrobně mapuje celou problematiku bydlení, najdeme v něm rubriky věnované jak zařizování a dispozičnímu členění interiéru, tak návody na výrobu nejrůznějších doplňků, nabídku konkrétních výrobků, služeb i novinek na našem trhu. V časopise nechybí návštěva u některé ze známých osobností, zajímavá renovace bytu čtenáře, poradna architekta, testy spotřebičů, soutěže, stránky věnované módním trendům a současnému světovému i domácímu designu. U jednotlivých produktů jsou uváděny ceny a v adresáři pak kontakt na výrobce i prodejce včetně webových stránek.