Přejít k hlavnímu obsahu

Náš útulný byt 12/13

Nové číslo nabízí spoustu dobrých tipů na různé adventní akce. Sváteční atmosféru můžete načerpat kromě domácích výstav také na některém z vánočních trhů v sousedních evropských zemích, jejichž ukázky zde přinášíme.

Inspirujte se bytovými doplňky v modré barvě a vtipnými drobnostmi, které připomínají dětské skládačky. Na návštěvu do svého moderně zařízeného podkrovního bytu nás pozval spisovatel Miloš Urban, který právě pracuje na své nové knize Přišla z moře. Podělíme se o zkušenosti naší čtenářky paní Dany, která dokázala z malého nájemního bytu s nevelkými finančními prostředky vykouzlit příjemné a vzdušné bydlení. Pokud si opět lámete hlavu, jakými dárky potěšit rodinu a přátele, máme pro vás spoustu inspirace a dobrých nápadů! Přiblížíme životní styl inspirovaný Amerikou a dobré tipy na předvánoční výzdobou bytu a také několik zajímavých aranžmá na sváteční stůl. Stálá rubrika vám odhalí práce designérky Patricie Urquioly, které se jako málokteré z žen podařilo prosadit v atraktivní oblasti interiérového designu na světové úrovni. V Magazínu najdete užitečné pomocníky do kuchyně a zajímavé kousky nádobí, které by neměly chybět na slavnostním stole. V Poradně se můžete inspirovat nejzajímavějšími typy lamp a světelných dekorací. Na designérku Ivu se tentokrát obrátila naše čtenářka paní Foldová. Iva pro jejího dvouletého syna navrhla dispozici dětského pokojíčku plného zábavných prvků na hraní. Dozvíte se, kteří čtenáři se dostali do užšího kola soutěže o poukázku na novou kuchyni a další ceny v celkové hodnotě 160 000 Kč!

Měsíčník Náš útulný byt je titulem servisního charakteru, je pro něj charakteristická přehlednost, praktičnost a především obsahuje bohaté názorné ilustrační materiály.
Podrobně mapuje celou problematiku bydlení, najdeme v něm rubriky věnované jak zařizování a dispozičnímu členění interiéru, tak návody na výrobu nejrůznějších doplňků, nabídku konkrétních výrobků, služeb i novinek na našem trhu. V časopise nechybí návštěva u některé ze známých osobností, zajímavá renovace bytu čtenáře, poradna architekta, testy spotřebičů, soutěže, stránky věnované módním trendům a současnému světovému i domácímu designu. U jednotlivých produktů jsou uváděny ceny a v adresáři pak kontakt na výrobce i prodejce včetně webových stránek.